Wyniki wyszukiwania

1. Nabijamy!

9444 To brzmi jak idealna liczba do powrotu do tej gry :D
  2. Propozycje Tematów

Odp: Propozycje Tematów że będzie 100 postów??? mój z pewnością opóźniony by był ale by był
  3. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Chrome (+) vs Firefox (-) 310 .
  4. [Ulepszenie] Przemieszczanie pomiędzy miastami

Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami przyciski ok +/- fajny dodatek tylko z znaczkami , teraz są ok, a z tego co zrozumiałem strzałki mają być obok przejdź do obecnego miasta i niektórym by to utrudniło grę
  5. [Ulepszenie] Hiperborea

Odp: Hiperborea nie będzie bohaterów na starych światach haha na pewno na nie! i co kupisz helene i co? ciekawe jaki bunt znowu zdobędziesz.... albo okupacje... i co kupisz leonidasa i co? woja stawiasz i farmy z ciebie nie będzie więc nikt dużo woja nie wyśle a buntu nie ma więc nie stracisz...
  6. [Forum] Czat na forum

Odp: Czat na forum usunięta chat na Gretimes to trzeba tu zrobić głos na tak
  7. [Zakończone] Wybory Spamera Miesiąca - GRUDZIEŃ 2014

Odp: Wybory Spamera Miesiąca - GRUDZIEŃ 2014 coś w grudniu nie wydaje mi się żebym spamował :p
  8. [Zakończone] Wybory Spamera Miesiąca - GRUDZIEŃ 2014

Odp: Wybory Spamera Miesiąca - GRUDZIEŃ 2014 na KanioKania
  9. [Wyjaśnione] Łaska

Odp: Łaska jak masz 500 to nie dostajesz łaski zostaje na 500 do wykorzystania :)
  10. [Ulepszenie] Obrona bazowa

Odp: Obrona bazowa rzadko używam symulatora na wioski, więc nie widziałem różnic z raportem ale jestem za (ułatwi to grę na nowo powstałych światach)
  11. [Zakończone] Zabawa Krzesełkowa

Odp: Zabawa Krzesełkowa gdyby finał nie był tego dnia co był to bym pewnie wygrał :rolleyes:
  12. Elastynka - Słodko-kwaśne danie główne

Odp: Elastynka - Słodko kwaśne danie główne czyli odejdziesz z teamu i przejdziesz na dobrą stronę mocy? :p
  13. (zabawa) pisanie historyjki!

Odp: (zabawa) pisanie historyjki! obrzydliwe dźwięki :p
  14. Skojarzenia z Grepolis

Odp: Skojarzenia z Grepolis lampka-światło-monitor-widok-widok na swoje miasto w grepolis Kraj
  15. zgadywanka

Odp: zgadywanka Nie Nie Sparta 30
  16. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta i ja się wypowiem chodź i tak zaraz okaże się że nie mam racji, choć byłem w LM... Cuda takie że przywództwo przeszło (w większości) do Scoatel zaczęło się od 3 osób z rady (po 1 atakach SB, co za dziwy :D) IbnSina i jeszcze tam nie pamiętam :p teraz to myśleć...
  17. Zgadnij słowo

Odp: Zgadywanka.xd wybaczcie pomyliłem litery :( już poprawiłem
  18. Masz...A może nie masz?

Odp: Masz...A może nie masz? miałem :D masz 300 tyś punktów walki?
  19. [Ulepszenie] Czat

Odp: Czat jest skrypt: Dio-Tools... ale i tak na obojętne dla mnie chat to chat
  20. (zabawa) pisanie historyjki!

Odp: (zabawa) pisanie historyjki! był słaby z ortografii a chciał połknąć słownik więc... PS. podaj! :p