Wyniki wyszukiwania

1. Misiowa Mysia

Sytuacja na świecie Oropos

A akurat na Twoje liczyłam najbardziej :D zawsze lubiłeś się troszkę porozpisywać hehe ;)
  2. Misiowa Mysia

Sytuacja na świecie Oropos

hejka :) Z dwa lata miałam przerwę od Grepo ale widzę, że nic się tu nie zmieniło :D Byłby ktoś tak miły i streścił mi smaczki tego świata? nie uśmiecha mi się czytać 24 stron forum :)
  3. Misiowa Mysia

Gracz Roku 2014 Retimno - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Retimno - Głosowanie **Glorian*
  4. Misiowa Mysia

dziękuje [IMG]

dziękuje [IMG]
  5. Misiowa Mysia

Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Punkty Również dziękuję wszystkim, zarówno sojusznikom jak i wrogom za wspólną grę ;) Wiele osób na tym świecie poznałam i bardzo się z tego powodu cieszę ;) każda nieprzespana noc czy też każda poranna pobudka była warta zachodu ;) Będę tęsknić :* ale mam nadzieję, że jeszcze gdzieś się...
  6. Misiowa Mysia

Odp: Punkty wejdź w ranking a zobaczysz ;)
  7. Misiowa Mysia

Odp: Sytuacja na świecie Korynt pisałam ogólnie o powiadomieniach i wymówkach czytając poprzednie wypowiedzi ;) a jeśli chodzi o bunkry to bardziej chodziło mi o przykład jaki podałeś ;p no ale racja, źle to sformowałam, koniec tematu ;)
  8. Misiowa Mysia

Odp: Sytuacja na świecie Korynt ale uczepiliście się tych powiadomień ;)) kiedyś ich nie było i konta się pilnowało ;P porażka to porażka i nie ma wymówek "bo powiadomienia nie miałem", "bo neta mi odcięli", "komputer mi się spali" itp. ;) chyba każdy stracił miasto przez jeden z powyższych...
  9. Misiowa Mysia

[IMG] STO LAT ;**wiele sukcesów w życiu no i w Grepo [IMG]

[IMG] STO LAT ;**wiele sukcesów w życiu no i w Grepo [IMG]
  10. Misiowa Mysia

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter już jest ok ;) u mnie działa cały czas ;) wyje i wyje hihihi
  11. Misiowa Mysia

[Wyjaśnione] Jak usunąć reklamę "jollywallet"

Odp: Jak usunąć reklamę "jollywallet" takie reklamy najczęściej ściąga się przy instalacji jakiś programów ;) może wystarczy wyłączyć jakąś wtyczkę albo rozszerzenie ;)) znajdź źródło reklam i odinstaluj ;) czasem programy blokujące nie wystarczą :(
  12. Misiowa Mysia

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter Nie pisałabym tak gdybym takich sojuszy nie znała ;] a sprawdzać graczy można na różne sposoby ;p
  13. Misiowa Mysia

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter Jasne, że są takie sojusze, które wręcz nakazują używania raportów z konwertera i nie tolerują tych raportów grepolisowych ;)) to już jest kwestia zaufania w sojusz, ale najczęściej sojusze takie to stare ekipy doświadczonych graczy i kontrola jest niepotrzebna bo...
  14. Misiowa Mysia

Odp: Sytuacja na świecie Korynt oj kiepsko ;)
  15. Misiowa Mysia

Odp: Sytuacja na świecie Korynt Rzeźnia!! ;))
  16. Misiowa Mysia

[Wyjaśnione] Nie mam kury

Odp: Nie mam kury A nie miałeś czasem rosołu na obiad? ;>
  17. Misiowa Mysia

[Wyjaśnione] Pusta strona

Odp: Pusta strona wejdź w ustawienie i zobacz jakie wtyczki masz wyłączone ;) nie wiem dokładnie która za to odpowiada, więc włączaj i wyłączaj po kolei na zasadzie prób i błędów ;)
  18. Misiowa Mysia

[Legalny] GRCRTools

Odp: GRCRTools Na pewno się da ;) jak klikniesz komendę "Generuj" i pojawi ci się komunikat: to się niem nie przejmuj ;) normalnie przejdź na forum i go wklej za pomocą ikonki ;] kod powinien się wkleić. Opcja filtracji poleceń zawsze była na grepo ;) jak masz otwarty podgląd poleceń to...
  19. Misiowa Mysia

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter znów się zgubiłeś? pomogę Ci się odnaleźć: tutaj sobie spamuj ;/
  20. Misiowa Mysia

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter na przeglądarce Safari po odświeżeniu strony znika skrypt a w ustawieniach nie da się zapisać zmian... coś pomieszałam czy to błąd skryptu? ;)