Wyniki wyszukiwania

1. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju postaram się jeszcze raz spokojnie przedstawić propozycję, bo może te niefortunne wypowiedzi niektórych graczy zagmatwały obraz pomysłu Dyskutujemy i głosujemy za powstaniem i ewentualnymi ustawieniami świata BEZ PODBOJU 1- Ustawienia Szybkość świata...
  2. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju no i o czym tu z tobą dyskutować? kolejnym razem zasiądź do dyskusji w pełnej formie. 1- co mają cudaki do świata bez podboju? 2- co mnie obchodzą twoje obawy że ludzie nie będą chcieli z tobą grać na świecie z podbojem? 3- jeśli preferujesz jakiś...
  3. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju na prawdę nie chcę nikogo obrażać, ale trudno jest przejść obojętnie obok takich bredni jakie wypisuje kolega DonBeker, z twoich wypowiedzi można by wywnioskować że jeśli chce się wygrać świat, to trzeba być malutkim graczem i wtedy rozwalisz wszystkich...
  4. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju powiem tak, wrócę do tej dyskusji jak kolega nauczy się czytać ze zrozumieniem, teraz to nie ma sensu, pozdrawiam
  5. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju powtórzę to jeszcze raz - w zamierzeniu nowy świat bez podboju mógłby ewentualnie powstać w miejsce "Hiperboeri" też świata bez podboju, ale na gorszych ustawieniach, jest to jeden z najstarszych działających światów, ale cieszący się nadal sporym...
  6. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju nie zamierzam z nikim się sprzeczać, bo nie o to chodzi; co prawda faktem jest że niektórym te zdobyte korony zresztą w różny sposób co nieco przyblokowały możliwość prswobodnego przepływu myśli, ale ja nie o tym. Świat bez podboju jest skierowany dla...
  7. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju moim zdaniem normalnie, można przydzielić na taki świat tylko tych bohaterów którzy nie mają wpływu na podbój, cuda etc. tak trudno to pojąć? kolejną tezą do obalenia są morale - moim zdaniem morale powinny obowiązywać na każdym świecie, daje to szanse...
  8. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju ale czy świat bez podboju jest światem specjalnym? jest takim samym i opartym na takich samych zasadach jak z podbojami, czy to z nowym czy starym systemem podboju, jedyną różnicą jest brak ery cudów. Myślę że nowy świat bez podboju, mógłby zastąpić...
  9. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

Odp: propozycja nowego świata bez podboju domyślam się że kolega Tomaszek nigdy nie grał na świecie bez podboju, stąd błędne spojrzenie na taki świat. Świat bez podboju różni się od tych z podbojem tym iż nie można zabrać miasta przeciwnikowi, poza tym odbywa się normalna regularna walka...
  10. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

świat hiperborea - ten świat chociaż jest jednym z najdłuższą historią, nadal przyciąga graczy, w związku z tym mam propozycję na utworzenie nowego świata bez podboju, ale na trochę szybszych ustawieniach, jakich? może gracze wyjdą z propozycjami. Nie każdy musi walczyć o wątpliwe zaszczyty w...
  11. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 6

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 6 0005 :rolleyes:
  12. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 5

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 5 0005 :confused:
  13. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 4

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 4 1123 :o
  14. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 3

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 3 4999
  15. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 2

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 2 2433 :cool:
  16. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1 880;)
  17. Rozwiązanie sojuszu

Odp: Rozwiązanie sojuszu proponuje się zapoznać ze sposobem zmiany hasła na koncie
  18. Rozwiązanie sojuszu

Odp: Rozwiązanie sojuszu też jestem na tak, tylko czas reakcji powinien być równy np. czasowi podburzania czyli 12 h, powód? na świecie PSI sojusz został rozwiązany około drugiej w nocy 1-2 h nic by tu raczej nie zmieniły, 12h to już zdecydowanie wystarczający czas reakcji
  19. Era cudów - rozwiązanie sojuszu

Odp: Era cudów - rozwiązanie sojuszu każdy ma swój pogląd na strategię, tu bardziej chodzi o przypadki włamania na konto założyciela - - - Automatycznie połączono posty - - - muszę się z kolegą zgodzić w tym temacie: po pierwsze takie zagrania są nie fair po drugie faktycznie, w...
  20. Nocna likwidacja bos

Odp: Nocna likwidacja bos popieram w 100%