Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Apollonia

Ja robię sojusz o nazwie Legion Strachu. Ktoś chce dołączyć? Tam jest luz, a i można się na funkcje załapać, a kto najbardziej się wykaże, to może dostać lidera i będzie moim zastępcą i doradcą w rządzeniu sojuszem! Uprawnienia jeszcze nie zostały rozdane, bo nie ma nikogo.
  2. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Sojusz to Night fury. Ja jestem na krańcu morza 55.
  3. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Ale jak wystartuje ten świat, to link będzie od razu lub jak najszybciej, czy trzeba będzie czekać długo? Ja poczekam 20 minut od startu na link, a jak go nie będzie, to idę samodzielnie. Chcę wystartować jak najszybciej, żeby szybko mieć miasta i żeby nie zabrakło miejsca, bo to świat...
  4. [Ulepszenie] Częściowe przywrócenie wiosek rolniczych.

Chwila! To temat o przywróceniu wiosek rolniczych, a nie o złocie.
  5. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Ja też jestem zwolennikiem starych wiosek rolniczych. Ogólnie wszystko fajnie wyglądało. Jedynym słabym punktem było żądanie wojsk, bo jak się zażądało lepszych wojsk (12 godzin braku możliwości żądania lub plądrowania) to nastrój spadał na łeb na szyję.
  6. [To nie błąd] bunt

Gdy masz bunt w mieście, to gracze mogą normalnie atakować. Gdyby bunt dawał ochronę przed atakami, to nowy system podboju by siłą rzeczy nie mógł istnieć.
  7. Jak to było...

Nie to samo... Oj, nie smuć się, przecież od 3 do 31 lipca będzie międzynarodowy świat Antiquity, z stylem 1.0 sprzed kilku lat. Możesz tam zagrać w "polskim sojuszu", który pewnie ktoś stworzy. Ja jestem z punktu widzenia weteranów np. z Alfy lub Bety itd. nowym graczem (w 2012 roku zacząłem...
  8. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Zrobimy "polski sojusz" na tym międzynarodowym świecie?
  9. [Ulepszenie] Pokój na świecie

To już dawna propozycja, ale jestem na nie. Czas pokoju w święta religijne jest oparty o religię większościową. W Polsce to jest katolicyzm, więc prawosławni nie dostaną wolnego. Nie jestem stronniczy dla katolików lub dla prawosławnych, ale takie są fakty.
  10. [Ulepszenie] Częściowe przywrócenie wiosek rolniczych.

Propozycja umarła, więc chcę ją wskrzesić. Co inni myślą o tym?
  11. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Ja nie doświadczyłem nigdy stylu 1.0 ani starych światów… :( Ale teraz wreszcie zobaczę, jak to było! :) Więc fajnie jest.
  12. [Ulepszenie] zmiana nazwy miasta- apka

Jestem za tym. Jak ktoś nie może z różnych powodów wejść na komputer, a zajmie miasto np. z niedozwoloną nazwą, to chce to zmienić, bo może dostać niesłusznie bana.
  13. [Ulepszenie] wiadomości masowe z aplikacji

Dobra, oddany głos na tak.
  14. [Ulepszenie] wiadomości masowe z aplikacji

Jestem bardzo za, ale dodaj ankietę.
  15. Dyskusja na temat nowego świata

Moja propozycja: System podboju: (będzie nowy) Prędkość świata: 3 Prędkość handlu: 3 Prędkość jednostek: 3 Morale: nieaktywne Anty-timing: +/- 10 s Wykorzystywanie złota w budynkach, jednostkach i technologiach: natychmiastowe ukończenie zlecenia Ochrona początkujących: 5 dni Bonus nocny...
  16. [Nowość] Reaktywacja Świata Alfa

Ktoś jeszcze się wypowie? Pewnie wielu by chciało świata że starymi zasadami i że stylem 1.0.
  17. [Nowość] Stare ekipy

Bardzo słuszna uwaga. Każdy kiedyś zaczynał, ale nie wszyscy byli tą starą gwardią, jak ich nazywamy obecnie. To takie zachęty się wyśle na adresy e-mail skojarzone tylko z tymi kontami, które miały co najmniej 50000 punktów na jednych z tych pierwszych 10 światów. Dziękuję za zdanie, tylko...
  18. [Nowość] czas aktywacji po wbiciu urlopu

Popieram. Czas aktywacji urlopu powinien być skrócony do 24 godzin. Tak jak jest napisane wyżej, ktoś ma niespodziewaną sytuację i nie może przez 2 dni pilnować konta. 24 godziny to dobry czas.