Wyniki wyszukiwania

1. patrykmy

[To nie błąd] aplikacja mobilna - Bląd z kalendarzem adwentowym

W aplikacji mobilnej , kalendarz adwentowy nie wczytuje się. Nie wyświtlają się okienka z dniami... widać tylko obrazek tej kuli nic poza tym
  2. patrykmy

[Nie można powtórzyć] aplikacja mobilna- oddział obywatelski

Na aplikacji mobilnej po powolaniu oddzialu obywatelskiego zamiast jego ikony pojawia sie ... rózowy kwadrat. Bład pojawil sie po ostatniej aktualizacji niestety nie mogę wkleić screena.bład jest w gospodarstwie nie np. W raporcie --- A propo aktualizacji... ten wygląd jednoste... poprostu...
  3. patrykmy

[Ulepszenie] aplikacja mobilna- wyświetlanie splądrowanych łask

Witam:) Chciałbym aby do aplikacji dodano możliwośc wyświetlania tego ile łask zostało splądrowane z miasta które zostało zaatakowane w, raportach . Obecnie te dane nie są wyświetlane . Co tu dużo pisać chciałbym aby dodano okienko z łaskami w raportach :D
  4. patrykmy

[Naprawiony] [Aplikacja] wioska

Witam dziś zauważyłem błąd w aplikacji . Na niektórych wyspach nie da się splądrować jednej wioski Poprostu miejsce budowy cudu zasłania ją co całkowicie uniemożliwia wejście w jakąkolwiek interakcje z wioską. Prosze o naprawienie blędu . Niestety aktualnie nie mogę dać sreena Edit: dodam że...
  5. patrykmy

[Nie można powtórzyć] aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Dzis juz mnie to zdenerwowało więc to zgłaszam:mad: Chodzi o aplikacje mobilną Po nacisnieciu na wioske ma ona 79% klikam na drugą i znów na tą pierwsza i nagle z 79% robi się 91% :eek: Poprostu jest u mnie problem z nastrojem ... na dodatek nie mam pojęcia ile ma ta wioska ponieważ po 3...
  6. patrykmy

[Ulepszenie] Aplikacja mobilna- zmiana nazwy miasta

Proponuję wprowadzenie możliwości zmiany nazwy miasta w aplikacji mobilnej. Aktualnie jest to możliwe tylko w wersji przeglądarkowej , chciałbym aby to było możliwe także na aplikacji mobilnej. Wiem że to raczej nie przyda się każdemu ponieważ aplikacja jest tylko pomocnym dodatkiem oraz nie...
  7. patrykmy

[Wyjaśnione] Zmiana nazwy miasta

Witam. Czy kiedys do aplikacji mobilnej zostanie wprowadzona mozliwosc zmiany nazwy miasta?:)
  8. patrykmy

[Wyjaśnione] brak mozliwosci zalogowania się do gry

Witam. Nie moge zalogowac sie do gry poniewaz na stronie logowania nie ma takiej opcji u mnie! Mam mozliwos zalozenia nowego konta lecz nie zalogowania gdy wcisne ,,masz juz konto?" Nie dziej sie nic tylko strona sie odswieza! Prosze o pomoc
  9. patrykmy

[Wyjaśnione] nie mogę dostac się do gry

Witam , mam problem poniewaz juz od dwoch dni mam problemy z uruchomieniem gry... strona grepolis nie wczytuje mi sie wogóle a aplikacja mobilna zatrzymuje sie podczas wczytywania na 100% i nic... czasami bo dlugim czekaniu wyskakuje komunikat ,,bad gateway''
  10. patrykmy

Armia Aresa

usunięte
  11. patrykmy

[Wyjaśnione] event

Witam . Mam pytanie dlaczego w aplikacji mobilnej nie ma trackiego eventu? Chciałbym się dowiedzieć.
  12. patrykmy

patrykmy

No to jak u innych Jedziemy:) ..............................