Wyniki wyszukiwania

1. kksdavepoznan

Sytuacja na świecie Cytera

To się porobiło na tym świecie.. Pozdrawiam EliaSS, który kolejny świat gra pod siebie. Mam nadzieję, że szybciutko zakończysz przygodę tutaj. Przeciez jedna koronka zdobyta przez krętactwa i brak honoru Ci wystarczy. Ciesz się, że Gmart bierze wszystko do siebie :cool:
  2. kksdavepoznan

[Wyjaśnione] Statystki

Nie ma właśnie czegoś takiego, a szkoda.
  3. kksdavepoznan

Przynajmniej jest wesoło :)
  4. kksdavepoznan

Co to będzie, po Sylwestrze :confused: chyba trzeba częściej pić :cool:
  5. kksdavepoznan

A były w tej bajce Smoki? Chyba gramy na innym świecie :eek:
  6. kksdavepoznan

Chodzą słuchy, że ***Złotnicy... chcą bić Bazarek, bo im klientów podkradają...
  7. kksdavepoznan

Tylko, że takich "loczków" masz jednego, dwóch, może z 10. A na serwerze już prawie 3 tys. graczy :)
  8. kksdavepoznan

Moimi faworytami Smoki i Emerytowani. Oczywiście trzymam też kciuki za Pandę :D
  9. kksdavepoznan

Spokojnie. Czas zweryfikuje wszystko. Zapowiada sie naprawdę ciekawy świat, pełen doświadczonych graczy. Każdy ma swoją wiedzę, teorię i pomysł na grę. I nikomu nikt nie dogodzi. Widziałem i po części się z Tobą zgadzam, tylko kurcze daleko są. Zobaczymy jak to będzie.
  10. kksdavepoznan

To jasne, że wygrywasz. Staram się zrozumieć Twoją wypowiedź, ale myślę, że to mało prawdopodobne, aby do takiej konfrontacji doszło, aczkolwiek wszystko zależy od graczy i zasobności portfela. W pierwszych tygodniach raczej większych bitw nie będzie, więc raczej ten samotnik z jednym...
  11. kksdavepoznan

Nikt mnie nie chce :( sam przyszedłem, więc może z kimś się zaprzyjaźnię. Jeszcze 4 dni pod kopuła, ale przynajmniej mogę sobie śmiało stwierdzić, gdzie masa, a gdzie fajne ekipy.
  12. kksdavepoznan

Może i nie amatorszczyzna. Tak dla zasady, jakoś tego na początku nie powinno się robić, ale Ci co kasę mają, sobie pewnie poradzą. Ci co polecieli brać przykład z góry, będą z pewnością tego żałować.
  13. kksdavepoznan

Ok. Dziękuję za informację ;)
  14. kksdavepoznan

Jak to jest być drugim?
  15. kksdavepoznan

Jak tam pierwsze podboje? Są już jakieś wojny?
  16. kksdavepoznan

Brak morale i nowy system- aż chce się grać :)
  17. kksdavepoznan

Dyskusja na temat nowego świata

Start: 13.12.2017 System podboju: Nowy Natychmiastowe ukończenie zlecenia: TAK Wioski z punktami walki: TAK Anty-timing: +/- 10s Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 2/2/2 Ochrona początkujących: 6 dni Limit członków sojuszu: 55 Morale: Nieaktywne Bonus nocny...
  18. kksdavepoznan

Dzięki za radę. Rozwiązałeś mój problem :D
  19. kksdavepoznan

Nie chcę być niemiły, ale.. strasznie nudno. :cool::D