Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Cytera

Nie wypisuj publicznie aż tak miłych rzeczy, przecież jestem wróg publiczny numer jeden. A nie, jeszcze Haszek, czyli ja jestem numer dwa.
  2. Sytuacja na świecie Cytera

Przecież o tym już Sisi rozmawialiśmy, Smoki upadły, bo zamiast decyzyjności w radzie było podkładanie sojuszu i rzucanie kością przy wszelkim planowaniu. O rozgwiazdach nie wspominając... Może po prostu Ciebie nikt o pewnych rzeczach nie informował, albo to ja mam taki dar przekonywania...
  3. Sytuacja na świecie Cytera

Jeszcze za mojego pobytu w Smokach widziałem raporty, o które były kłótnie, gdyż ewidentnie deff był podstawiany. ZC ich nie przygarnęło z prostego powodu-brak konkretów ze strony decyzyjnych, nie umieli się sprecyzować z odpowiedzią.
  4. Sytuacja na świecie Cytera

Już nie raz było zwoływane 3/4 świata przeciwko jednym i to była zazwyczaj oznaka słabości :)
  5. Sytuacja na świecie Cytera

Zaciekawiłeś mnie, grałem jako kto w takim razie?
  6. Sytuacja na świecie Cytera

Waszego celu. Aż z wrażenia przejrzałem rapki z dwóch serii ataków na mnie i Ty kolego nie posłałeś na mnie ani jednego ataku :)
  7. Sytuacja na świecie Cytera

O Chryste, kto ma czytać takiego tasiemca... Gwoli ścisłości, bo widzę, że zostałem w tym steku bzdur wymieniony. Jako osoba najlepiej doinformowana mogę z czystym sumieniem poinformować, że Was zaorał praktycznie solo Haszek, a nie MTS.
  8. Sytuacja na świecie Cytera

Forum byś trochę uprzątnął, skoro gości zapraszasz. Nie sam, ustaliliśmy proporcje, 6 Haszek, 1 ja.
  9. Sytuacja na świecie Cytera

Czy Ty sugerujesz oferowanie złota za cokolwiek innego niż surowce w grze? Przecież to zakazane, Haszek nie jest taki naiwny, żeby to zro... a nie, czekaj...
  10. Sytuacja na świecie Cytera

Haszek zawsze cudzych wartość zaniżał... Trzeba zabrać każdej po jednym czy wystarczy jedna wioseczka? :D
  11. Sytuacja na świecie Cytera

O rany, zabrzmiało groźnie, jednakże po namyśle doszedłem do wniosku, że chyba mnie nie ruszają tego typu teksty :) Zadałem proste pytanie, wolałbym odpowiedź od Sisi, a nie jakieś sugestie od, kurczę, no właśnie, kim Ty tak właściwie jesteś?
  12. Sytuacja na świecie Cytera

Okej, wyjazd, brak zasięgu. Nurtuje mnie w takim razie czemu przy murze 20 z miasta zniknęło wojsko? Czemu zawsze jak coś nie wyjdzie, to trzeba pisać, że to tylko gra, real był ważniejszy i inne takie wytarte frazesy, zamiast zwyczajnie napisać, że nie wyszło i tyle...
  13. Sytuacja na świecie Kos

Co jak co, ale SiH asekurancki, serio? ;)
  14. Sytuacja na świecie Cytera

O jeny, tyle czasu minęło a reksio jak szczekał tak szczeka :)
  15. Sytuacja na świecie Cytera

Jeny, kolejna gwiazda przyszła, by się promować jeżdżąc po Haszku. To już nie jest zabawne, ani jego posty, ani Wasze próby zabłyśnięcia poprzez dowalanie mu w tak denny sposób.
  16. Sytuacja na świecie Cytera

Jeżeli zajadłość ataków choćby dorówna do poziomu wzajemnych złośliwości na fo to weekend doprawdy może być ciekawy ;) O ile się towarzystwo nie wypstrykało z chęci do walki tutaj :D
  17. Sytuacja na świecie Cytera

Dzizas, to forum z każdą zmianą wygląda gorzej...
  18. Sytuacja na świecie Cytera

Choć to członkowie mojego sojuszu, to też jestem temu zdecydowanie przeciwny. Jak się nie jest w stanie samemu pokonać jakiegoś gracza, to się trzeba umówić na wspólne wysyłanie ataków z innymi, a nie wysyłanie zgłoszeń do supportu.
  19. Sytuacja na świecie Kos

Cholercia, a ja już na prezent zacząłem zbierać... Może jednak uda się przeciągnąć Hini? Zaprosilibyśmy gretsky.