Wyniki wyszukiwania

1. kwaśnykwas

Sytuacja na świecie Cytera

Czy przeładowana, na ponad 8k moich birem 6k padło. Przyjemny dzień z grepo, akurat w pracy mogłem sobie pozwolić na wysyłanie wsparć :)
  2. kwaśnykwas

To pokazuje moją błyskotliwą postawę, nie sojuszu. To nie tajemnica, że w pewnym momencie przestałem sypać na cudaki, a grepo przez brak powiadomień nie odpalałem, gdy ceniłem sobie spokój. A tak na serio, jak wyglądało drugie rozdanie? Cudaki od nowa czy na tych samych? Czy były może dwa inne w...
  3. kwaśnykwas

Druga koronacja? To chyba czegoś nie zauważyłem. Jak to? Kto to? Widziałem jakieś rolki w waszych szeregach, a kto na drugi strzał się nadał? Swoją drogą mi bardzo pasuje aktualne grepo. Jest takie w moim przypadku jak to się często pisze, że wystarczy zalogować się raz na dzień, zrobić obejście...
  4. kwaśnykwas

Szczere gratulacje dla wygranych. Było miło :)
  5. kwaśnykwas

A mi się przyjemnie tutaj grało, miałem nie grać. Rekordy bodbite. Sama przyjemność :)
  6. kwaśnykwas

Meczyk oczywiście oglądam, a i w grepo się dzieje. Kościół i rosół odeszły na drugi plan.
  7. kwaśnykwas

I po co tak paplacie? Liczyłem na przyjemne grepo w niedzielę, a tak to kościół będzie rozrywką
  8. kwaśnykwas

I koniec końców tragicznie chyba nie wypadamy w sypaniu :) Aż na forum tak spokojnie.
  9. kwaśnykwas

Jasna sprawa, że plan został lekko zmieniony na potrzebę sytuacji :) Grudzień, sylwester, ktoś w to wierzył?
  10. kwaśnykwas

Tu tylko wyprostuję. Nie, nie zaspaliśmy :)
  11. kwaśnykwas

Ja za słaby w te klocki, ale w Lego to wymiatam. Chociaż nie. '' gadka, szmatka, kwas'', to mój czytat. Mem też by był, ale przypadkowy menelinnio no twarz miał niefotogeniczną dla potrzeby.
  12. kwaśnykwas

Swoją drogą tęsknię za tą sielankową atmosferą na forum, aż się chciało pisać. Codziennie cytaty wszechobecnie nieznanych, lecz pewnie mądrych ludzi. Codzienne memy, w których ciężko było o coś nowego, co sprawdzone, to dobre. Łezka się w oku kręci. Kiedyś to były czasy...
  13. kwaśnykwas

Komuś błyskawicą?
  14. kwaśnykwas

Taka cisza, że aż urlop na weekend odpaliłem :D
  15. kwaśnykwas

Uwielbiam jak ktoś rzuca mi trzęsienie na mur 1. Jeśli komuś zalega łask, to chętnie przyjmę :)
  16. kwaśnykwas

Nabijamy sobie posty na licznik :)
  17. kwaśnykwas

Ja już siedzę u psychologa. Nie mogę się pozbierać po tym jak z soboty na niedzielę zostałem wyrzucony z sojuszu gdy sam zapomniałem wyjść. Nikomu tego nie życzę
  18. kwaśnykwas

W pracy zawsze można wziąć urlop na żądanie :)
  19. kwaśnykwas

Sporo fejków dzisiaj pływa, czy to znak że jutro pływamy? Cytat na niedzielę też jakiś będzie?
  20. kwaśnykwas

I jeszcze drugie pytanie, był mem od Zygi? Dzień bez mema dniem straconym. Dzień bez cytatu, dniem straconym. Basiu