Wyniki wyszukiwania

1. -Achilles--

Churoy

1. tzn. to pierwsze czy drugie? czy zarówno jedno jak i drugie? 2. Doceniam taką postawę lepiej coś zrobić, niż nie robić nic i później tego żałować, ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie dlaczego? 3. Ulubiony okres historyczny? dlaczego taki, a nie inny? 4. Jaka jest twoja obecna ranga...
  2. -Achilles--

Churoy

Dlaczego team grepolis, co Cię skłoniło aby dołączyć do tego grona, lubisz być liderem mającym władzę nad innymi? Od kiedy grasz w grepolis i dlaczego? Od kiedy jesteś w teamie grepolis? Jakie przedmioty rozszerzone zdajesz na mutrze i na ile oceniasz swoje przygotowanie do nich? Dlaczego...
  3. -Achilles--

Starcraft II

Od 14 listopada Starcraft II przeszedł na model freeToPlay, ktoś chętny do gry? Krótki opis: StarCraft II: Wings of Liberty to przygotowana przez deweloperów z firmy Blizzard Entertainment strategia czasu rzeczywistego. Otwiera ona podzieloną na epizody kosmiczną trylogię StarCraft II...
  4. -Achilles--

[Ulepszenie] Handel bonusami za złoto - mniej funkcji premium w eventach

Równowagi między "złotnikami", a przeciętnymi graczami od dawna nie było, nie ma i nie będzie, żadna firma nie zrezygnuje z zysku tylko dla tego aby zadowolić część graczy którzy nie płacą na ich produkt albo robią to sporadycznie, według mnie taki system byłby optymalnym rozwiązaniem na którym...
  5. -Achilles--

Nabijamy!

9436 widzę że czasy spamerów na tym forum minęły :(
  6. -Achilles--

Ostatnia Litera

akcyza
  7. -Achilles--

Historyczne wydarzenia

9700 r.p.n.e. kończy się młodszy dryas – ostatnia zimna faza ostatniego zlodowacenia – a zaczyna się holocen – obecny interglacjał. Wraz z ociepleniem następowały drastyczne zmiany w środowisku. Wymarły zwierzęta megafauny. 1926 r.n.e
  8. -Achilles--

Oceń osobę nad sobą

Nick - 5/5 kreatywny :) Avatar - 1/5 brak Sygnatura - 1/5 mało interesujące Ogół: 2/5
  9. -Achilles--

[Ulepszenie] Handel bonusami za złoto - mniej funkcji premium w eventach

Proponuję wprowadzenie handlu bonusami za złoto (podobnie jak w przypadku handlu złotem za surowce), pod warunkiem, że zostaną zlikwidowane/lub znacznie ograniczone funkcje premium w eventach. Taka zmiana byłaby dla wszystkich korzystna - innogames nadal ma zyski z gry na równie wysokim...
  10. -Achilles--

[Ulepszenie] gold

Dokładnie, kiedyś można powiedzieć był wolny rynek w handlu złotem za 10szt. złota mogłeś dostać 15tys. surowca, ograniczenie myślę, że wpłynęło pozytywnie na przeciętnego gracza, złotnikom znacznie ograniczono przewagę i tak mimo tej nieopłacalności w pierwszych tygodniach świata takie oferty...
  11. -Achilles--

[Nieaktualny] Podział jednostek na off i deff

Zaktualizowałem informacje, teraz powinno być wszystko aktualne(jeśli coś przeoczyłem piszcie;))
  12. -Achilles--

Przelicznik populacji/ataku

https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Przelicznik_populacji/ataku Wartości ataku w przeliczeniu na mieszkańca nie zostały przeliczone(obecnie to jest spis jednostek, a nie przelicznik ataku), przydałoby się również zmienić ikony ataku przy broni tnącej i dystansowej...
  13. -Achilles--

Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Osobiście wolałem poprzednie forum, przy tej kolorystyce trochę meczą mi się oczy. Nie wiem po co tak dużą czcionką jest napisana informacja przy działach o ilości postów i tematów. Zmieniając forum chcieli pewnie dobrze ale wyszło jak zwykle :eek:
  14. -Achilles--

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Wstęga pomijając bezsensowność jej wprowadzenia pod względem graficznym jest bardzo piękna, gdyby nie to że pojawia się na zbyt długi czas i zasłania pewne elementy byłoby wszystko w porządku, jak się coś wprowadza czy ulepsza powinno się to robić porządnie...
  15. -Achilles--

Grepolis Score

Odp: Grepolis Score Według mnie wniesie mały wzrost zadowolenia wśród części graczy i zachęci do zostania przy grze na dłużej, niskim nakładem pracy z ich strony, po co mają wprowadzać nowe zakończenie gry na którym myślą 3 czy 4 lata, czy zrównoważenie budynków specjalnych, które miało zostać...
  16. -Achilles--

Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd koronka nie daje dodatkowych łask tylko wygranie świata czyli zbudowanie 4 cudów jako pierwszy sojusz na świecie :D
  17. -Achilles--

Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd off bez ogni, do utopienia na 1 biremie ;)
  18. -Achilles--

Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd brakuje ludzi w kopalni kamieniołomie i tartaku
  19. -Achilles--

Twórcze Tworzenie na zamówienie KWIECIEŃ 2016 ANKIETA

Odp: Re: Twórcze Tworzenie na zamówienie KWIECIEŃ 2016 ANKIETA nr 1 .
  20. -Achilles--

[Ulepszenie] Podbój wiosek na wyspie

Obecnie koszty budowy wiosek rolniczych na nowych wyspach są dosyć wysokie, ostatnie zmiany wpłynęły trochę na niekorzyść graczy przez musimy wybierać na co przeznaczać punkty walki pochód triumfalny czy wioska. Proponuję zamiast budować wydając punkty walki, podbijać wioski tak jak było...