Wyniki wyszukiwania

1. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Hmmm..... :rolleyes:
  2. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Gwoli prawdy to faktycznie zalogowałem się jakiś czas temu na któryś serwer, ale to był czysty przypadek, kliknąłem na link z grepo i wrzuciło mnie do gry. Nawet minuty tam nie spędziłem .
  3. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Motz to mój pierwszy post od czasu jak żeśmy skończyliśmy ... Jam bardzo cichy człowiek .
  4. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Ech... Dra, niech cię cholera, teraz mam doła
  5. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Brak czasu... Ale trochę brakuje mi tego nocnego burdelu z atakami i chorych wpisów na forum w chorych tematach z abstrakcyjnymi nazwami-kumaci(pozdro!) wiedzą o czym piszę
  6. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

Na zrobienie puszki numer 9 potrzebuje posłać 160 luda a jakby tego było mało to bazowa szansa sukcesu spadła poniżej 40 procent. To jest chore... I żadna nagroda już nie rekompensuje strat. Ten "iwent" jest bliższy standardem grze mobilnej niż przeglądarkowej.
  7. Sytuacja na świecie Kos

orlando daj spokój, przecież to nie jest głosowanie na gracza roku tylko towarzystwo wzajemnego smerania się po wyrobach kuropodobnych.
  8. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Dokładnie o to mi chodzi.
  9. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Demokryt był ekskluzywny i nie było go na wcześniejszych światach, pojawił się później i nie był za darmo, trza było użyć monet by go zdobyć. I to jest ekskluzywność. Natomiast teraz to eksluzywność staje się ekskluzywna bo nie każdy może zdobyć gieroja. I zanim ktoś poleci tekstem, że "można...
  10. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Dzisiaj był odłamek, także licznik zatrzymał się na jedenastu dniach. Nieszczególnie liczę na kolejne dwa.
  11. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Pecha może mieć saper. To jest ustawione. Przy 6 miejscach na kole, z czego 2 mają odłamki-ile to jest procent? 33. To jaka jest szansa, żeby przy 13 zakręceniach ani razu nie trafić? Bądźmy poważni, inno zakłada, że będzie szał wydawania kasy, bo przecież po północy ceny wzrosną a nikt nie...
  12. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

No i już jest 11 dni... Ale czego ja się dziwię, skoro jak słyszę są osoby co na 13 dni nawet jednego odłamka nie miały. To jest totalna żenada i kompromitacja, żeby tak chamsko lecieć na kasę.
  13. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

pierwsze 2 dni-2 odłamki. Kolejne 9 dni-ZERO. No jakim #$!@& cudem przy dwóch odłamkach?
  14. Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Drogi suporcie przekaż proszę moje gratulacje "technikom" inno za to, że nawet przy dwóch odłamkach na kole potrafili spieprzyć event. To trzeba mieć talent.
  15. [Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

Jak ktoś lubi Gra o Tron-NIE CZYTAĆ!
  16. Sytuacja na świecie Kos

1. Czy jest na sali jakiś tłumacz? 2. Czy to jest normalne, żeby jakiś przybłęda komentował nie swoją grę? 3. Czy jest jakiś modek który łaskawie wytłumaczyłby tej osobie by nie prowokowała kłótni poprzez wcinanie się między wódkę a zakąskę?
  17. [Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

http://www.unilad.co.uk/film/huge-announcement-about-new-series-of-game-of-thrones-leaked/
  18. Dyskusja na temat Jesiennego Wydarzenia

Bardzo bym prosił o zmianę opisu sposobu zdobywania składników, gdyż za ataki i obrony takowych się nie dostaje. I nie, nie wymyślam sobie-na jednym serwerze, mając dziś ponad 20(słownie: dwadzieścia) przeprowadzonych ataków plus parę obron dostałem 0(słownie: ZERO) składników. To już nawet nie...
  19. Wielki Mówca - Podliczanie głosów

hi hi hi hi Hini hep...
  20. [Sport] IO Rio 2016

Szacuje na 7-8 medali