Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję. Nie. :) Z powodów podanych wyżej.
  2. Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję. Bitewny jest synonimem słowa wojskowy, więc można stosować te pojęcia wymiennie. :)
  3. Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję. Określenie "zaklęcia wojskowe" faktycznie może być rozumiane dwuznacznie. Jednak zaraz po tym słowie jest mowa o "posiłkach", więc nie jest problemem domyślić się, że chodzi o zaklęcia związane z atakiem/obroną. ; )
  4. Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Tak, bijemy rekordy. :D
  5. Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Z tego co wiem to wszyscy nie mogą się zalogować. A jak wszyscy to i ja też. ;)
  6. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Chrome (+) vs Firefox (-) 6 .
  7. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Chrome (+) vs Firefox (-) 10 .
  8. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Też prawda. Tylko Ci co znają pierwowzór przeważnie też kojarzą nicki graczy, którzy tam grali. A w przypadku, gdy pod znaną nazwą sojuszu grają same nowe osoby to już raczej traktują tę nazwę z dystansem. ;)
  9. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Wiedziałem, że skądś kojarzę tę nazwę sojuszu. Tylko właśnie nie byłem pewny czy z Aten. Co do powielania nazw sojuszu to założyciel pierwowzoru powinien być dumny, że inni chcą go naśladować. :P
  10. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata Grałem trochę na Efez, ale to dawno temu. Co do nieoficjalnego schematu może i teraz się też sprawdzi, ale jak to będzie to niestety nie dowiemy się do czasu aż wyjdzie nowy świat. :P
  11. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata Liczę na to, że nie. Też czekam na nowy świat. Najbardziej by mi pasował z nowym systemem podboju, ale jak to będzie to zobaczymy. :)
  12. Death Mexican

Odp: Death Mexican A masz przyjaciela ? Takiego prawdziwego, któremu ufasz ponad życie ? Mam. ;) Masz jakieś zwierzątko? Ja sam nie mam.
  13. Death Mexican

Odp: Death Mexican Masz dziewczynę? Nie mam. :)
  14. Death Mexican

Odp: Death Mexican To z Sanek można wyrosnąć :? Można, można. Jestem tego autentycznym dowodem. :D Ale czym pływasz :? po Warszawsku czy jakimś konkretnym stylem ? Nie wiem jak się pływa po warszawsku, ale umiem kraulem, pieskiem, żabką i na plecach o ile można to zaliczyć do jakiegoś stylu...
  15. Death Mexican

Odp: Death Mexican Umiesz jeździć na łyżwach? Powoli się uczę co sezon. :) A czemu akurat motory :? posiadasz prawko na motor? Jaki motor masz chciałbyś mieć ? Nie wiem, ciągnie mnie do nich. :D Nie mam prawka, przynajmniej jeszcze. :P Póki nie mam prawka to nie rozglądam się konkretnie za...
  16. Death Mexican

Odp: Death Mexican Czy posiadasz psa jak tak to jak się wabi ? Nie posiadam psa. Za to moja młodsza siostra jakiegoś ma, wabi się Tosia. :) Jeśli nie interesują cię auta to co cię interesuje :? Na tę chwilę koszykówka, jakoś lubię czytać o tym itd. A jeśli mowa o tylko pojazdach to bardziej...
  17. Death Mexican

Odp: Death Mexican Ulubione zwierzę? Pies, dokładnie Husky. :P Ulubiona marka samochodu? Nie interesują mnie samochody to raczej ciężko powiedzieć. ;) Co wolisz lody czy lizaki? Zdecydowanie lody. :D Lubisz siatkówkę? Ujdzie, zdecydowanie wolę koszykówkę. dlaczego jesteś w teamie skoro nie...
  18. Death Mexican

Odp: Death Mexican Czy podoba CI się pobyt w teamie? Tak, ujdzie. :D Ile czasu jesteś w teamie? Już jakiś 3. miesiąc mija powoli. Twój największy sukces w grze? Parę razy udało mi się uzyskać odznaczenie "Zdobywca dnia". Nie jest to wielki sukces, ale mam zamiar osiągnąć coś większego w...
  19. Death Mexican

Odp: Death Mexican Mam 18 lat i gram aktualnie na Pelli i Retimno. Gram w Grepolis jakieś 3 lata. Dowiedziałem się o tej grze szukając kiedyś czegoś do zabicia czasu. :) A nie wiem co mnie skłoniło do założenia tematu, tak jakoś natchnęło mnie. :o
  20. Death Mexican

Witam, jestem Kamil i zapraszam do pytań. ;)