Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] Urlop

Czy jeżeli teraz jestem w trakcie urlopu, to na nowy rok, od razu dostaje nowe 48 dni i mogę siedzieć na urlopie ?
  2. Hearthstone: Heroes of Warcraft

Gra w karty w zasadzie :) Darmowa wciągająca i fajna :D Ktoś gra ? Ja zacząłem, ale widziałem już jak ktoś grał. :) ===== Małe wyjaśnienie: Ogółem po przeczytaniu i zobaczeniu screena z gry, nie wygląda to zachęcająco, ale kiedy już pogra się kilka rund (które trwają zazwyczaj około 5 minut...
  3. [Nowość] Wywalenie z armii

Witam, proponuję możliwość "wywalenia" jednostki, chodzi o to, że jeżeli nie chce już jakieś jednostki, mogę wejść w koszary i kliknąć X i wtedy dana jednostka znika, a ja zyskuję znów wolnych mieszkańców. (Przy wywalaniu jednostek, muszę wpisać ilość)
  4. [Wyjaśnione] Urodziny grepolis

Ile ten "bonus" Urodziny grepolis będzie trwał ?
  5. [To nie błąd] Symulator

Witam, nie wiem czy ja coś źle zaznaczyłem w symulatorze (nic takiego nie widzę) czy jakoś słabo się znam, ale chyba symulator "się popsuł" A raport:
  6. [Forum] Zmiana nicku

Witam, proponuję możliwość zmiany nicku na forum, nie będę się rozpisywał, bo nie ma w tej propozycji nic nadzwyczajnego :p
  7. [Wyjaśnione] Regulamin - konto

Czy jeżeli wychodzi nowy świat a ja np. stworzę sobie nowe konto, i żadnym innym na tym świecie nie będę grał to będzie ban ?
  8. [Wyjaśnione] Bogowie

Czy po rzuceniu ochrony miasta (Atena), mogę je rzucić oczyszczenie Artemidy i nie będzie już ochrony ?
  9. [Forum] Czcionka

Witam, proponuję aby każdy mógł wybrać sobie domyślną czcionkę, czyli zamiast pisać taką czcionką jaką piszę teraz może sobie ustawić żeby w każdym poście czy gdziekolwiek będzie pisał, automatycznie pisać będzie tą czcionkąktórą sobie wybrał, i to samo tyczy się z kolorem czcionki.
  10. [Nie można powtórzyć] Jednostki

Witam, błąd na korzyść osób broniących się ale .. Rozpoczynam rekrutacje jednostek, i po jakimś czasie nie wchodzę, ktoś mnie zaatakował, a w mieście nie było jednostek które zaczełem rekrutować wcześniej, dopiero po wejściu w koszary te jednostki się pojawiają, a przed wejściem nie da się w...
  11. [Wyjaśnione] Bonus

Czy używając ten bonus tracę łaskę boga, czy tylko mieszkańców ?
  12. [Wyjaśnione] Retimno AT

Czy jeżeli mój kolon wchodzi o 19:52:12 a atak mojego sojusznika 19:52:00, Czy jego atak zaatakuje miasto przeciwnika czy moją kolonizacje ? :confused: (Pls szybka odpowiedź)
  13. Top 15 Gracze (Troja)

Temat prawię wszędzie to i tu :) Na razie tylko z pkt, po ochronce będą i wojownicy :) 2014-08-20
  14. Top 15 Sojusze (Troja)

Sojusze - Punkty 2014-08-20 Myślę że na razie nie warto wrzucać sojusze wojownicy itd. dlatego że jeszcze nie minęła ochrona ;-) Jak myślicie która z masówek odpadnie pierwsza ? :)
  15. [Wyjaśnione] Logowanie

Witam, to błąd ? jak to naprawić ? Od kilku dni tak jest, po wylogowaniu :/ Nie ma że strona główna tylko takie coś
  16. [Forum] Płeć

Witam, mała propozycja ... Wchodząc w profil użytkownika forum widzimy i tak samo w przypadku wybrania przeciwnej płci, proponuję aby była też forma dla kobiet :D
  17. [Wyjaśnione] Reklamy

Witam, zauważyłem dziś dziwne rzeczy których wcześniej nie miałem: I wchodząc na GT Ktoś pomoże ? :( P.S Na innych stronach mam podobnie.
  18. [Wyjaśnione] Tracki Podbój - Bonusy

Co się stanie jeżeli nie odbiorę bonusu a event się zakończy ?
  19. [Wyjaśnione] Posty

Dlaczego usuwa mi posty ? wczoraj miałem 184 postów a teraz mam 183.
  20. [Wyjaśnione] Jednostki mityczne

Witam, czy ilość możliwości rekrutowania jednostek mitycznych jest ograniczona ? (np. max 50) czy mogę rekrutować ich tyle na ile mi starczy ?