Wyniki wyszukiwania

1. top 15 sojuszy

Słynne głosowanie 3/4 dla tuptusi? :)
  2. top 15 sojuszy

gmart wydaje mi się ze mieliście tez ofertę od śpiochów ;)
  3. Sytuacja na świecie Lapitos

Nikt nie mówi ze tak nie będzie ;) na defie najwiecej pw wpada. Bardziej ciekawi mnie czy Ci wielcy offowcy są wstanie przestawić się tak bardzo ma def
  4. Sytuacja na świecie Lapitos

Raczej nie ;) Spora cześć śpiochów wbiła tylko i wyłącznie by pokonać tuptusi. Więcej graczy by odeszło niż by z tuptusi przyszło ;P
  5. Sytuacja na świecie Lapitos

Ehhh, No tak jest ich więcej kurczę są gorsi ale jest ich więcej. Co z tego ze maja dobrych graczy, dowództwo, złotników itd. Wygrywają bo jest ich więcej i kropka. Przypominam ze na początku świata to Was było duzoooo więcej, jedna akcja i po tuptusiwch zostały 2 z 3 sojuszu, nadal uważasz...
  6. Sytuacja na świecie Lapitos

Szpiedzy, oszustwa, zmowy itd. Czy tak ciężko się przyznać ze ktoś jest od Was lepszy?
  7. Sytuacja na świecie Lapitos

W którym sojuszu bo ich trochę jest ;)
  8. Sytuacja na świecie Lapitos

Mi się wydaje, ze jak atakują a ktoś traci miasta to pokazują dobrze ;)
  9. Sytuacja na świecie Lapitos

Właśnie nie :) W porównaniu do innych światów tutaj prawie bez złota :D
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

Ja staram się nie wydawać złota, tylko jak muszę :)
  11. Sytuacja na świecie Lapitos

Tak sobie przypomniałem, patrząc na wynik eventu ;) Jakiś czas temu ktoś napisał tutaj od tuptusi, ze narazie wygrywamy bo mamy więcej złotników i nie jest to wina aktywności czy coś takiego. To teraz ktoś mi wyjaśni dlaczego na 1 zawodach w evencie gdzie liczyła się aktywność i pomoc sojuszu...
  12. Sytuacja na świecie Lapitos

Czy ja wiem, każdy ma różne poglądy, jedni wierzą w płaską ziemie, inny uważają fakty za durne i mało istotne. Jak by się zastanowić to Ci pierwsi fakty też uważają za durne i mało istotne.
  13. Sytuacja na świecie Lapitos

Znalazł się najbardziej honorowy gracz na świecie.
  14. Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

Tak widziałem, jednak nie wszystkich graczy (chyba, że chodzi Ci o cała ekipę), to że wszystkich nie ma zmniejszy dużo ilości złota.
  15. Zmniejszenie prędkości nowego swiata do 1 ?

Witam, Jako, że ostatnio panuje moda na ankiety z zwiększeniem prędkości postanowiłem przeprowadzić głosowanie, które pozwoli wyrazić swoją opinie o zmniejszeniu prędkości do 1. Jak wiadomo, są gracze, którzy preferują wolne światy, nie powinniśmy ich dyskryminować, więc zapraszam do dyskusji.
  16. Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

Sparrow, ludzie wejdą niezależnie od prędkości, im wolniejszy świat tym więcej złotników się pojawi, to nie działa tak jak piszesz.
  17. Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

Nie czytałem dużo o dominacji, ale czy to nie działa tak, ze im więcej domków tym trudniej wygrać? A na 4x domki powstają w kilka dni ;) przy takiej prędkości dopuki nie będzie blokady do wejścia na serwer dla nowych graczy, serwer może nie wejść w tej okres przez najbliższe x lat ;)
  18. [Nowość] świat z nowymi regułami odnośnie nękania tzw. pikaniem

Takie rzeczy mijają się z celem gry, powstanie coś co spowoduje przewagę graczy mających znajomosci w suporcie, jak udowodnię, ze wysłałem 1 atak a nie 3, a może wysłałem 10? Jak ktoś mi to udowodni a ja się obronie? Temat ma na celu znikewolac nękanie, takiej bonusy jak 500% nie spowodują, ze...
  19. Dyskusja na temat nowego świata

Dla mnie prędkość jest Ok ;)