Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Hermonassa

Raz się traci raz się zyskuje..na tym na gra polega ;)
  2. MazakPL

Oczywiście A skoro zwróciłem Twą uwagę..to znaczy że Ją znalazłem :P
  3. MazakPL

Come On Czekam ja jakieś pytanka :P
  4. Sytuacja na świecie Hermonassa

Strzelcie sobie tango. Bo do Tanga trzeba dwojga.
  5. Sytuacja na świecie Hermonassa

Ja gram Obiecałem że dokończę świat to by wypadało :D Cóż..takie spartańskie wychowanie często sam praktykowałem..jak ogarnia to mu pomóc i zrobić z niego użytek Jak nie...to napisać grzecznie że niestety musimy się rozstać Skaczesz ze skały sam czy mamy Ci pomóc?
  6. Sytuacja na świecie Hermonassa

Gdybym miał minimalnie aktywniejszy i ograny squad..no i paktowicze by mi się nie wysypali..to szło by podziałać Może nie wygrać Ale życie mocno uprzykrzyć :P A że większość ogranych albo ucieka do enemy..albo kończy grę..to zostajesz z garstką ogarniętych..i Tych którzy chcą się czegoś nauczyć...
  7. Sytuacja na świecie Hermonassa

WSS nigdy powyżej 3 odłamów nie miało Co do SPQR..mieli tyle ile chcieli..nadal mieć mogą..jak dla mnie to jest pusty argument..bo my mieliśmy sojusze..patrz tylko na fakt tego..że nawet w momencie kiedy my mieliśmy 3 sojusze..SPQR 4 i istniał Sojusz Ś..dalej przewagę Eco mieliście..liczba...
  8. Sytuacja na świecie Cytera

Panie Nie obrażaj Pan
  9. Sytuacja na świecie Hermonassa

Tylko że u Was są 3 sojusze Plus fakt że nie jesteście naszym jedynym wrogiem Sęk w tym że łatwiej bronić było by się tylko i wyłącznie przed Wami..nawet jeżeli mówimy tutaj o 3 sojuszach..niż przed kąsaniem z każdej strony..jednak to sytuację zmienia
  10. Sytuacja na świecie Hermonassa

Cóż..przetrwać..ale w jakiej sytuacji..kiedy otoczony jesteś przeciwnikiem I nie siedzisz Jak Wy w kółku różańcowym trzymając się za rączki i stykając się nie powiem czym.
  11. Sytuacja na świecie Hermonassa

Nie było Nas kiedy Wy tu wbiliście :P Więc raczej aluzja do reszty Czy ja wiem czy nic tutaj nie osiągneliśmy? Mamy sojusz Jakieś tam pakty Nawet jeżeli jest słabo to i tak się jakoś trzymamy..dla mnie to sukces
  12. Sytuacja na świecie Hermonassa

Sojuszu Ś oraz bez nazwy już nie ma.. Swój wkład w walkę z Wami mieli..niestety jakiś czas temu zakończyli swoją przygodę na tym świecie Cóż..Co dalej nie zmienia faktu że WSS od momentu powstania miało i ma pod górkę..śmiem twierdzić że i będzie miało..no ale..są rzeczy na które wpływu nie mam.
  13. Sytuacja na świecie Katania

Walcz Dalej Mój Padawanie odpierając Hordy Droidów Złej Melle
  14. Sytuacja na świecie Eubea

Reasumując* Pewien* Który* Jurysdykcji* Tchórzy* To Tak By wypowiedzieć brzmiała lepiej :P
  15. Sytuacja na świecie Hermonassa

Jest to możliwe i jeden z czynników..ale nie jedyny.. Największa dysproporcja ma miejsce w tym momencie Kiedy to praktycznie 70% świata walczy z jednym sojuszem Co czyni z Nas bardzo elitarny legion nawet pomimo strat w miastach :P Żaden sojusz wcześniej(no może poza SPQR przez moment)nie mógł...
  16. Sytuacja na świecie Katania

Dobrze Cię wyszkoliłem Vari Grucherze mój padawanie
  17. Sytuacja na świecie Hermonassa

Wypowiadasz się w temacie o którym pojęcia nie masz..no a że jest to typowe zachowanie "nie znam się to się wypowiem" Tu nie o zarządzanie chodzi..a zmęczenie materiału..ludzie mają dość wojowania które do niczego nie prowadzi To że dysproporcja na tym świecie była od początku to wiadome..no...
  18. Dyskusja na temat nowego świata

Jeżeli już morale miały być aktywne to gracze którzy nie rosną w eco są wypraszani ze świata Stworzyć jakieś warunki zostawania na świecie na tydzień masz wbijać tyle i tyle punktów eco albo pakuj walizę "Przepraszamy ale Twój rakgaming Nas powala szukaj szczęścia na innych światach" Z...
  19. Dyskusja na temat nowego świata

Morale to syf :P
  20. Dyskusja na temat nowego świata

Chociaż niech 3/3/3 będzie..2 to tak wolny świat..że zanim cokolwiek zbudujesz Zapomnisz po co to budujesz XD