Wyniki wyszukiwania

1. Toxi-Cator

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ale tu ma ktoś ból tyłeczka :D To przecież jest tylko gra
  2. Toxi-Cator

Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Sytuacja na świecie Helorus I jak tam? Dobrze się lejecie ?:>
  3. Toxi-Cator

Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela Cała kwintesencja grepolis <3 Brakowało mi tego... tak troszkę tylko, ale brakowało ;D
  4. Toxi-Cator

Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja Jakie lordy xd....
  5. Toxi-Cator

Tubylerczykom Spełły Fajle

Odp: Tubylerczykom Spełły Fajle Mnie to martwi ze nie ma mnie na liście ;(
  6. Toxi-Cator

Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja Czemu mnie tu nie ma na liście?;)
  7. Toxi-Cator

Skyrim

Odp: Skyrim W skyrim brakowało mi trochę brutalności w walce jaka była w dark messiah. Sami zobaczcie ;p http://www.youtube.com/watch?v=TWKRkhpFqhE Ale jednak do tego wystarczyło się przyzwyczaić ;> 9/10
  8. Toxi-Cator

Retimno party

Odp: Retimno party Kobiety.....
  9. Toxi-Cator

Retimno party

Odp: Retimno party No wiesz grepolis się nudzi po pewnym czasie;p Sama mówiłaś ze tak się zawsze wraca;) o to jestem;p Nie będzie mnie podczas startu serwera bo będę na wakacjach wiec pomyślę dopiero jak wroce;p
  10. Toxi-Cator

Retimno party

Odp: Retimno party Ja odwiedzę ten świat ale coś czuje ze nie na długo;p wakacje to nie ten czas na grepolis;p
  11. Toxi-Cator

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Nie ma co płakać te 10h nie będzie aż tak złe;p
  12. Toxi-Cator

Sytuacja na świecie Heraklion

Odp: Sytuacja na świecie Heraklion Nie dobrze, nie dobrze;/ Grzmot gra jeszcze może?
  13. Toxi-Cator

Odp: Sytuacja na świecie Heraklion A planujecie go uczyć na jakimś nowym świecie?: D Może też bym coś pomógł ; >
  14. Toxi-Cator

Odp: Sytuacja na świecie Heraklion Widzę ze ciekawie się tam działo ;D xCasanti ty grałeś tam podczas cudakow czy dupeczki wyrywales?
  15. Toxi-Cator

Poszukuję sojuszu na świecie Maraton

Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Maraton Nick z gry: Toxi-cator Doświadczenie w Grepolis: Pierwszy raz zalogowałem się na grepo na epsylionie, jednak doświadczenie i umiejętności zdobyłem na innych światach znacznie później ;) Coś o sobie: Kto mnie zna ten zna. Jakiego sojuszu...
  16. Toxi-Cator

OsZczepCS

Odp: OsZczepCS Który ze światów w grepo wydawał Ci się najciekawszy?
  17. Toxi-Cator

Top 15 sojuszy (Heraklion)

Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion) Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów 1 *THE Bile* 26675114 63 423415 2 MegaSekta 18522429 55 336771 3 =RESIDENT=EVIL= 18462872 55 335689 4 Atlantyda 17595682 79 222730 5 Legion Śmierci 12047384 64 188240 6 **Niepokorni** 11349795 39 291020 7 ***LIGA...
  18. Toxi-Cator

[Omawiane] Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace Ja tego androida wgrywałem samemu :P Nie było możliwości zaktualizować go przez kiesa to musiałem to wziąć w swoje ręce. Sciaglem andka, odina i wgrałem wszystko cacy ;P
  19. Toxi-Cator

Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace Nie znam się na tym za bardzo;p co możesz mi polecić i co da mi taka niebandowana werjsa?
  20. Toxi-Cator

Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace Nie działa;//// A TY masz tą aplikacje grepolis na swoim telefonie? - - - Automatycznie połączono posty - - - Okej mam dobrą i złą wiadomość Dobra Udało mi się ściągnąć appke ze sklepu omijajac zgonosci podając mój telefon jako nexus 4...