Wyniki wyszukiwania

  1. neon3

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Gracz trojan7 zaprosił Spokojnie i Cicho do zawarcia paktu z POKEMONY dzisiaj o godz. 16:14 Gracz trojan7 zaprosił Hucznie i Srogo do zawarcia paktu z POKEMONY dzisiaj o godz. 16:14
  2. neon3

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    his wiecej paktow wiecej hahahha
  3. neon3

    Nowy świat - Cuda czy Dominacja?

    Mazur1519 obawiasz sie czegos? ze jak poznamy twoje imie cos wyplynie ? :)
  4. neon3

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    szkoda gadac.... :( z x1 zrobilo sie x1000
  5. neon3

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gracz hasan1985 z sojuszu Dolary utracił miasto Polio na rzecz gracza borys1978. dzisiaj o godz. 00:06
  6. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    tak wiem za wysoki poziom na olus trzeba wstawac w nocy i klinowac kolony na 6 przepraszam juz wiecej nie bede cie budzil na pegzie jest bonus do 10 wiec tutaj mozna sobie pograc polecam :)
  7. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    oooo fajny temat mam konto ponad 10 lat i podobno juz nie bede otrzymywal tych nagrod to prawda ? ludzie mi mowia ze tylko za 2 4 i 8 lat dosatje sie nagrody
  8. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    hmm pomysl spoko Ale widze ze powoli zlomiarze ktorych na pegasie jest pelno zostali lekko przykroconi przez ogarniczenia punktow walki na zmyslach super pomysl koniec sztucznych topek :))))
  9. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Prosze poinformujcie swoich graczy ze to dominacja bo widze ze cudaki chcecie budowac na dominacji haaha
  10. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dajcie jakas mapke lub jakies informacje o tym swiecie bo narazie tylko widze gwiazy FO ktore nabijaja posty :) Podobno gracz wyrzym tutaj sie pojawil XD lejcie go on lubi urlopy hahahahha
  11. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Alpha dobry grajek jestes ale ten serwer to nie twoj poziom ;) To moze NZ chce sie ustawic na final battle z jakims sojuszem chetnie dolacze do jakiegos sojuzu ktory stane do walki z wasza masowka ;) ilu was tam teraz wbilo 300 ? 400 ? aha zapomnialem ze macie pochowanych graczy w malych...
  12. neon3

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Strsznie sie napinacie spiochy na tym drugo ligowym swiecie Podobno bonus na tym swiecie mial byc od 22 -do 10 z mysla o tych 2 ligowych graczach ktorych spiochy bd bic hahahah Jak tam Tomek (TSM) i Michal (ser Misiol) jest juz topka ? pozdro :cool: W 2018 napisalem post na FO jak wejdzie...
  13. neon3

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Widze ze gwiazdek z FO i zlomiarzy nie brakuje :cool:
  14. neon3

    Sytuacja na świecie Lapitos

    ZC vs NZ na nowym swiecie i wskakuje ;))) 2 ligowe serwery mnie nie interesuja ;)
  15. neon3

    Sytuacja na świecie Lapitos

    Wrzuci ktoś mapkę?
  16. neon3

    top 15 sojuszy

    mowisz o tej przegranejna na cytera tam gdzie walczylismy z calym swiatem tak ? i o sojuszu ktory byl TOP 1 wojo TOP 1 DEF i TOP 1 OFF HAHAHHA NIE TRZEBA WYGRYWAC ZEBY SIE DOBRZE BAWIC
  17. neon3

    top 15 sojuszy

    heheh 2 miesiace mnie tam nie bylo ale chyba nadal jestem TOP 1 ? hahahha a teraz do budy atencjuszu
  18. neon3

    top 15 sojuszy

    tak myslalem A jesli jest taka mozliwosc to prosze o zmiane nazwy teamtu na "podsumowanie masowek z Lapitos"
  19. neon3

    top 15 sojuszy

    [USUNIĘTO - wulgaryzm] Los promilos to wyjdz z tej masowki i pograj tydzien solo zobaczymy co z ciebie zostanie ;) pozdrawiam nowicjusz
  20. neon3

    Sytuacja na świecie Lapitos

    el comendant to LESZCZ :cool:
Do góry