Wyniki wyszukiwania

  1. adriankiller

    [Wyjaśnione] Kiedy u nas tak bedzie ?

    Jak w temacie kiedy takie prezenty beda na polskim grepo ? Chyba jak pis wygra wybory na jesieni :D
  2. adriankiller

    [Wyjaśnione] WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

    zmyslow nie mam zadnych odpalonych
  3. adriankiller

    [Ulepszenie] Katapulty

    Witam (nie wiem moze juz byl taki temat nie chce mi sie forum wertowac tak naprawde) Moja propozycja : zeby po zbadaniu 'kamienny grad' mozna bylo wybrac opcje tak jak w przypadku przebicia jest wiecej chyba nie trzeba objasniac i sie rozpisywac na ten temat jak bylo to prosze o...
  4. adriankiller

    'Spagetti words' (wloski serwer)

    informacje Świat Prędkość: 2x Szybkość jednostek: 1.5x Początkujący ochrona: 5 dni Bonus nocny: 00h-8h limit: 50 członków Loot System: bunt Moral: Nie aktywne Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne liczba bogów:6 Jak ktos jest chetny do popykania i zlania makaroniarzy to...
  5. adriankiller

    [To nie błąd] planer

    Witam w ten piekny sobotni poranek jak kolorowi przetra oczyska to moze zabiora glos co do tego screena tak wiem wredny jestem i karze glowkowac Tak wiem adrian napisz ticekta otorz rozwiazanie mnie nie interesuje chcial bym poznac wasze zdanie na ten temat tutaj to juz drugi tak...
  6. adriankiller

    adriankiller

    Witam wszystkich Forumowiczow Mialem ostatnio zalozyc tutaj temat ale wyslano mnie na przymusowe wakacje Juz jestem wiec do dziela zadawajcie pytania jak ktos takowe posiada ps. szczegolnie Zieloni Niebiescy i Czerwoni mile widziani
  7. adriankiller

    [Wyjaśnione] Ochrona miasta a Ulepszona obrona

    Witam wszystkich dawno tutaj nie zagladalem i sie nie wypowiadalem na forum z przyczyn osobstych ... byl tez przymusowy urlop ale dobra nie bede przynudzal Mam takie pytanie <ciach> jak to jest z tymi misjami ( co sa od niedawna dostepne ) mianowicie chodzi mi o taki przyklad : rzucam...
  8. adriankiller

    toolbox i alert warner

    temat dotyczy toolboxa dostepnego na telefon i skryptu na komputer ( alert warner ) Pytanie moze ktos z gory bedzie tak laskawy i wyjasni na forum tutaj dlaczego w toolbox/ie "alert warner" jest legalny a na komputerze ten skrypt jest nielegalny :rolleyes: niby takie same...
  9. adriankiller

    jaskinie (podgla);.

    Witam chcial bym zaproponowac zeby w podgladzie jaskin byly trzy mozliwosc segregowania tzn : od najwiekszej do najmniejszej od najmniejszej do najwiekszej i ta co jest teraz czyli wedlug nazwy miast fotki nie dodaje bo mysle ze jest zbedna i kazdy bedzie wiedzial o co chodzi (ta...
  10. adriankiller

    Logo profilu

    Witam mam otoz taki problem ... Dlaczego jak ustawie ten obrazek w swoim profilu jest widziany z czarnym tlem a nie z przezroczystym jak tutaj na forum w notatniku i na forum sojuszu jest przezroczysty (format zdjecia png) a tak jest na profilu
  11. adriankiller

    Podglady ( Kultura )

    Witam chcialem zaproponowac mozliwosc odznaczenia danego miasta w Podgladzie Kultury (opcja premium ) ''tak to by mialo mniej wiecej wygladac'' Niby niewielka zmiana a czasem moze sie przydac Zapraszam do glosowania i komentarze mile widziane
  12. adriankiller

    Jaskinia

    Nie wiem czy tylko ja tak mam i czy to jest blad ale dosc czesto mi sie to zdarza przykladowo : w magazynie mam 22000 srebra klikam na jaskinie zeby pobralo srebro do 15000 (klikam na ptaszek zaznaczony na zdjeciu wyrzej) czestojest tak ze przeleje dwukrotnie srebro przykladowo...
  13. adriankiller

    Wycofanie statku kolonizacyjnego

    Witam mam tutaj takie pytanie skierowane mysle ze bardziej do adminow to pytanie ... chodzi mi o wycofanie statku kolonizacyjnego ... przykladowo :p zamierzam podbic opuszczone miasto (system bunt) puszczam statek kolonizacyjny ... w tym czasie jak statek bedzie plynal puszcze atak i...
  14. adriankiller

    [Ulepszenie] Wybieranie wiosek rolniczych ... ;.

    Witam chce zaproponowac :o dodanie zminimalizowania okna (wiosek roliczych) wybieranych przez kapitana wielu to napewno duzo ulatwi czesto chce sie cos zrobic podczas wybierania surowcow a nie da sie bo okno zaslania mape wiec licze na pozytywne rozpatrzenie moje propozycji :rolleyes: Tak...
  15. adriankiller

    omikron i dzisiejsza komedia

    Wiec tak ostanio byly jakies komedia na swiecie omikron po ostatnie aktualizacji nie wiem ja tam widzialem tylko znikajace wojsko w atakach ( ktore i tak doszly) byl blad z nagroda dnia ale to na wszystkich swiatach ( wiec to inna bajka ) ale to co nam dzisiaj odpierdzielili na swiecie...
  16. adriankiller

    ochona miasta i olimpiada

    Witam jak nie spi jakis suporciak to moze odpowie mi na pytanie ... jak to jest z tym sklepem podczas olimpiady przykladowo : gracz X rzuca ochrone miasta na gracza Y i o to moje pytanie czy podczas trwania ochrony gracz Y moze kupic w sklepie przyrost jednostek albo zew morza...
  17. adriankiller

    (Akademia) kartografia

    witam :cool: nawet i ja czasem czegos nie wiem :p i uderzam do was z takim pytaniem jak puszczam statek kolonizacyjny i w miedzy czasie wybuduje kartografie to czy czas przybycia statku sie zmniejszy o te 10% :confused: ( moze byl taki temat nie chce mi sie szukac a zalezy mi na czasie...
  18. adriankiller

    [To nie błąd] blad czasowy

    jak jakis suporciak albo heros sie pokaze to moze odpowie mi na pytanie jak to jest mozliwe oba raporty z dzisiaj (kolon nie moj) :p
  19. adriankiller

    [Naprawiony] Niemiecki dla poczatkujacych

    to jakas nowa ulepszona wersja po dzisiejszej aktualizacji czy kursy niemeickiego za friko :rolleyes: to samo jest z powiadomieniami po prawej stronie ekranu moze jakis teamowiec zabierze glos i takie pytanie mam do was za 100ptk czy kiedys moze byc zrobiona aktualizacja bez...
  20. adriankiller

    Armageddon

    §§ Witam w Sojuszu §§ @Armageddon Sojusz ten jest dla graczy ambitnych nie bojących sie wyzwań dla których porażka nie wchodzi w gre Wojna dla nas to chleb powszedni Rekrutacja : Tylko dla doświadczonych graczy ( @Mogi ) Dyplomacja : ( Nie prowadzimy ) Ale zawsze możesz spróbować...
Do góry