Wyniki wyszukiwania

  1. artur06

    Ankieta dotycząxa czasu pokoju w Święta Wielkanocne 2021.

    Nie rozumiem dlaczego takie głupie pytanie??? Święta to święta, chociaż i tak jestem ateistą. Około 60% się tu wypowiadających, to dzieciarnia ze zdalną nauką i im pokój nie potrzebny, bo i po co, będą się nudzić w święta :) Kiedyś nie było takich powalonych pytań. Przerwa świąteczna to...
  2. artur06

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No ja ciebie jakoś nie pamiętam, 7 cudaków postawiło "Freedom Fighters" który prowadziłem, do spółki z Czempionami, do koptowali do nas, gdyż blokowali nam 1 cudaczka, więc w sposób pokojowy to załatwiliśmy. A pierwsze 4 cudaczki wybudował sojusz o śmiesznej końcówce zoo, więc pytanie w którym...
  3. artur06

    Czy powinien zostać wprowadzony czas pokoju na Święta Wielkanocne?

    Widzę że kogoś tu rodzina opuściła!
  4. artur06

    [Naprawiony] Aplikacja zamula

    Panie Sapcio, nie dość że walimy niemiaszkom kupę kasy, to jeszcze nie będziemy co roku zmieniać telefonów na ich widzimisię!!! Tu już i tak dokończę,gdzie gram i walę tą grę, już całkiem spadła na psy! Już mi bokiem wychodzą te co tygodniowe aktualizacje....zero alarmów, błędy co chwila nowe...
  5. artur06

    [Naprawiony] Aplikacja zamula

    To prawda, aplikacja szwankuje od ponad 2-3 tygodni, może i lekko więcej, prawie zero alarmów, a jak już sie trafi jakiś, to po wyczyszczeniu połowy miast przez wroga. Za co my wam płacimy??? Sie ja pytam, makrele przytulają kasiorkę, więc niech to szybciutko naprawią polskimi rączkami. Nie dość...
  6. artur06

    Dyskusja na temat Puszki Pandory.

    Nic ciekawego, nagrody nie warte poświęconego czasu, nastawione tylko na wyciąganie kasy od graczy, jak i reszta eventów i wydarzeń!!!
  7. artur06

    Ogólny poradnik

    Ostatnia aktualizacja która zniosła sposób na łatwe zdobywanie PKT!!! Bubel jakich mało, nawet PIS takich nie wymyśli. Przykład z Rizinii, gracz opuszcza sojusz, zakłada swój własny, ściąga cały deff do swojego miasteczka, a całość jego poprzedniego sojuszu walą offami, nawet deffami. 9.000.000...
  8. artur06

    Sytuacja na świecie Dyme

    I kto to mówi....pierwszy Botowiec na Tebach + twój mentor Tomaszek, boty się urwały to i poszliście szybko ze świata i zgasła błyskotliwa kariera podpierana masowo botami :)
  9. artur06

    [Naprawiony] Problem z aplikacja

    Tyle że, część graczy ma standardowy, część ma tylko ciche piknięcie i jeszcze inna część nie ma alarmów w ogóle!!! DonBeker, jak zwykle piszesz nie na temat. Jest błąd, to niech naprawią, a nie że trzeba czekać!
  10. artur06

    [Naprawiony] Problem z aplikacja

    Podobnych problemów jest dziesiątki lub i więcej, ja osobiście nie mam problemu. Osoby te skierowałem do tego tematu aby tutaj zamieściły informację o swoich problemach z alarmem. Podaję przykład: 07.01.2018 18:50 Ludki porada Jak zrobić żeby w aplikacji jak ktoś atakuje był normalny dzwięk...
  11. artur06

    Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

    Najgorszy event jaki był do tej pory, ten specjalnie nastawiony na zarobek, aby gracze wydawali jak najwięcej złotka, im wyżej, tym coraz gorzej, doczłapałem do 11 puszki i serdecznie mam już dość i olewam ten evencik, i nawet następne 3 sloty do zdobycia, pierwszego już zaliczyłem, a do...
  12. artur06

    [To nie błąd] Event Spart vs Hades

    A cóż to za wspaniała nagroda na polu bitwy nr 27, 16 mant przez 7 godzin co daje nam 112 małpek(5040 ludków), no na 2 miasta tego nie rozdzielę, więc pytanie nasuwa się samo, po co takie nagrody z którymi nie ma co zrobić, 1/3 mant poleci w błoto.
  13. artur06

    Sytuacja na świecie Rizinia

    Może dojść i do tego. Jak gdzieś tam powyżej brazylijczyk napisał że głupoty pierniczę co do rozpoczęcia cudaków. Liczba potrzebna będzie spadać, ale po 6 miesiącach dopiero(od startu serwera, koniec lutego), czyli jeszcze do spadków pozostało PONAD 2,5 miesiąca, do tego czasu może tu zostać z...
  14. artur06

    Sytuacja na świecie Rizinia

    187.41 mln. / 250 mln. a było 191.23 mln. / 250 mln. żadnych koronek nie będzie na tym świecie, liczba spada z dnia na dzień, graczy ubywa, zamiast przybywać, w top 50 sojuszy. Bye Bye Cudaki!
  15. artur06

    Sytuacja na świecie Lindos

    Była konserwa i grepolis szlag trafił........ brawo informatycy :oops:
  16. artur06

    [Wyjaśnione] Urodziny

    Na starym swiecie dostałem bonus za staż (03/2011), gdzie mi on potrzebny chyba tylko po to, aby go sobie w ramki oprawć, ale już na nowym go nie dostałem, chociaż inni go otrzymali, możecie to wyjasnić????
  17. artur06

    Sytuacja na świecie Lindos

    A od kiedy to ty taki kulturalny, turecki nobku.....skąd ty takie info na zbierałes, że zaczynałem grę od nowa na Koryncie?, chyba o sobie piszesz nieudaczniku życiowy, walnięty w poroże przez Zulską, od tamtej pory, pieski na profilu i niechęć oraz wstręt do "LOVE". Dało ci życisko plaskacza w...
  18. artur06

    Sytuacja na świecie Lindos

    Dokładnie, to on, ale jakby z lekka oszlifowany, nie pyskuje na priv, chociaż mi się zdaje że ma mniemanie, że nikt nie wie o nim i się biedak ukrywa, a tu /ciach/ tajemnica pękła jak mydlana bańka.
  19. artur06

    Sytuacja na świecie Lindos

    Turek dalej w akcji, na tym swiecie :D
  20. artur06

    Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

    Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Co jeszcze ciekawego, to że rano brałem 2 razy manty, było 9szt przez 4 godz, teraz pod wieczór biorę i jest 9szt przez 3 godz, parodia, okradają jak można na każdym kroku. Jeszcze poczekam do północy na nagrodę dzienną, bo cos nie dochodzi...
Do góry