Wyniki wyszukiwania

  1. Robson1989

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie umniejszam mocy ekipy zoo, bo są bezdyskusyjnie najmocniejszą ekipą, korzystając dosłownie z każdego aspektu gry, tych dozwolonych i tych niedozwolonych. śmieszy mnie natomiast ta pycha na FO, zachowujecie się jakbyście pokonali 5 razy mocniejszy sojusz od waszego, a wy natomiast...
  2. Robson1989

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    to może zamiast atakować 4x mniejszy sojusz wydając przy tym kupe golda na złote offy z eventu itd, zaatakujcie kogoś mocniejszego, a nie ustawiacie się ponami jak jacyś tchórze albo chociaż zacznijcie grać z klasą i przestańcie korzystać z tych wszystkich klikaczy, bo o złomowaniu w celu...
  3. Robson1989

    Kronika Przedwojenna - Himera

    a potem najlepsze są ochy i achy na FO ile to się światów wygrało haha
  4. Robson1989

    Kronika Przedwojenna - Himera

    jakbyś nie miał ambicji i był internetowym cwaniakiem to też byś tak robił :)
  5. Robson1989

    Kronika Przedwojenna - Himera

    ŻENADA
  6. Robson1989

    Kronika Przedwojenna - Himera

    myślałem, że to będzie jeden z fajnieszych serwerów ostatnich lat, ale spojrzałem na ranking obrońców sojuszy i zmieniłem zdanie
  7. Robson1989

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Arisaaaa ponoć najchętniejsza
  8. Robson1989

    Dyskusja na temat nowego świata

    A ja się pytam po co była ta ankieta odnośnie bonusu nocnego, skoro szanowni admini wybrali dla nas opcję, która zdobyła najmniejszą liczbę głosów kiedy to opcja 23-7 zdominowała większość głosów
  9. Robson1989

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    no i właśnie o tym piszę, te epitety które stosujecie są wiele mówiące eot
  10. Robson1989

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    nie zgadzam się, głównie prowadzony jest tutaj monolog i to nie przez cośki gdyby dyskusja była normalna, pewnie więcej osób by tu coś pisało. tak to wstyd zniżać się do takiego poziomu pozdrawiam normalnych graczy, tych mniej normalnych w sumie też
  11. Robson1989

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    no to ładne jaja
  12. Robson1989

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Z ciekawości zapytam, miasto podbite? nigdy nie widziałem takiej sytuacji, ale z wpisów domyślam się że tak, a skoro tak, to faktycznie brandery do poprawki
  13. Robson1989

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    90% ludzi zapewne i tak nie wie kto to jest, (a co dopiero "ludzie" którzy nim sterują) i w jakim kierunku nas pchają, więc zbyt głęboko nie ma co wnikać :) Dzisiaj fajny dzień, sporo się dzieje, dużo punktów w obronie, a i w ataku też coś udało się złapać. Dla mnie przednia zabawa podczas...
  14. Robson1989

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Internetowe spiny o nic nie warte pixele... Świat oszalał... albo raczej ludzie... Może to i dobrze, że Klaus S. zamierza przeprowadzić Reset, and you will eat a bugggz....
  15. Robson1989

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Życzę wszystkim dobrej zabawy bez spiny, pamiętajmy, że to tylko gra ;)
  16. Robson1989

    Dyskusja na temat nowego świata

    na Tegea jest sojusz nowy kolor, zupełnie randomowy zlepiony z graczy z okolicy z całkowicie randomową radą. mam tam urlop od półtora tygodnia ale zanim wybrałem się na urlop to klepaliśmy czerwonych aż miło :)
  17. Robson1989

    Nowy świat - dodatkowy bonus?

    B jak barbara
  18. Robson1989

    Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

    Zakończenie cuda, bonus nocny 00:00-08:00, morale nieaktywne, prędkość świata 4/4/4
  19. Robson1989

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    pokaż mi te nasze żarciki, bo jakoś nie przypominam sobie, a bajeczki lubisz nie tylko słuchać, ale jak widać również opowiadać A przewagę owszem jakąś tam mieliśmy, ale na pewno nie taką jak wy teraz ( 330 vs 250) i to wtedy głównie wy pisaliście na ten temat. polecam poczytaj posty z 23 maja...
  20. Robson1989

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wy serio tak bardzo jaracie się tymi przejęciami, że aż chwalicie się na forum? i tak nikt tego nie czyta w sumie może i byłoby się czym jarać gdyby nie fakt, że gracie w przewadze ok 400 graczy vs 150, a tak to tylko kupa śmiechu z tych wpisów ;)
Do góry