Wyniki wyszukiwania

  1. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

    Rozwiązanie widzę jedno Pw liczone tylko od własnych wojsk straconych na okupce, nieważne w obronie czy w ataku. W myśl zasady kto ile da tyle ma, Wyeliminowałoby to co najmniej dwa problemy: złomowanie i leniuchów sojuszowych, którzy udają, że nie widzą, że jest okupacja i wolą kisić wojsko...
  2. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

    A ciekawe jak sprawdziłaby się opcja gdyby za atakujące jednostki deffowe w ogóle obrońca nie dostawał żadnego pw? Dla wszystkich po równo, skoro wszyscy się rozbijają to wszyscy mają odebrane. Ja wiem, że można rozbijać też offa ale jeśli połowa sojuszu rozwali ognie dla pw to jest ten sojusz...
  3. Dyskusja na temat aktualizacji

    ale cytowane podpunkty pochodzą z opisu jednej aktualizacji aplikacji mobilnej, co prawda stworzonej z dwóch wersji ale wprowadzonych chyba jednocześnie https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/aplikacja-mobilna-aktualizacja-do-wersji-2-151-2-152.28330/#post-501821 Więc co to oznacza...
  4. Dyskusja na temat aktualizacji

    Czy te dwa punkty nie są ze sobą sprzeczne? Jeśli gracz traci ochronę w momencie wysłania statku kolonizacyjnego to przejmuje je już jako gracz bez ochrony. Jak się ma do tego punkt pierwszy?
  5. Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

    Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Ok, już wszystko jasne : W Centrum aktualizacji jest do zrobienia (pewnie między innymi) jedna ważna - "LG backup" - jest w zakładce aktualizacji aplikacji. To najpewniej brak tej aktualizacji blokował aplikację, Co prawda po zrobieniu tego nadal jest...
  6. Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

    Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Również dołączam się do apelu, mam ten sam model telefonu i też aplikacja nie działa, czekamy na szybką interwencję
  7. [Ulepszenie] Odwołanie urlopu

    Odp: Odwołanie urlopu nie bardzo rozumiem w jaki sposób miałoby to ułatwić? pisałam przecież że odwołanie urlopu byłoby możliwe przez pierwsze 24h po włączeniu, nie wiem jak to jest gdzie indziej ale ja dość rzadko się spotykam z atakami, które lecą dłużej niż 24h, nie wydaje mi się żeby było...
  8. [Ulepszenie] Odwołanie urlopu

    Moj propozycja będzie krótka Jak wiadomo, biorąc w grze urlop trzeba go zaplanować i odpalić wcześniej aby zadziałał wtedy kiedy go potrzebujemy. Jednak czasem zdarza się że po uruchomieniu całej procedury okazuje się że ten urlop wcale nie jest potrzebny bo a to plany się zmieniły a to coś...
  9. Dyskusja na temat nowego interfejsu

    Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu wygląd jak wygląd, do wszystkiego da się przyzwyczaić ale to jakieś fatalne nieporozumienie żeby okno wyboru miast przesuwać na środek ekranu a ikonkę z podglądem miasta ładować gdzieś w najdalszy kąt Poruszanie się między miastami jest teraz bardzo...
  10. [Naprawiony] PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

    Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców to się staje coraz bardziej irytujące, masa surowców wyrzuconych w bloto albo straconego czasy Drogi Teamie czy ktoś coś robi w tym kierunku?
Do góry