Wyniki wyszukiwania

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Sporo nas tu z Krk, kiedy meeting? :>
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    O to ja jeszcze przypomnę śmieszne słowa kolegi co do graczy Lisów. Tak co by można było się wspólnie pośmiać: Też nie obchodzę świąt natomiast dogadane przez sojusze pony są wiążące dla każdego. Libaya to taki typ co na ustawki na pięści idzie z kosą. :D
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jak 100 kilo i metr60 w kapeluszu to faktycznie strach się bać :D Po Twojej wypowiedzi to bardziej pasujesz na wytrenowanego chama spod Krakowa co od dziecka gnębiony jest przez ludzi. :> Pozdro
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Oczywiście, że mi przeszkadza. Odnoszę się do tego o czym wiem i na co sam natrafiłem. Nie ma przypadków. Kto grał ze mną na froncie ten wie, że szybko się uczę. :) Przez waszych frontowych grajków musiałem się dowiedzieć o co chodzi z tym, że non stop mają rzucony czar po oczyszczeniu, moje...
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jest też jedna negatywna rzecz jaką zapamiętają Wasi przeciwnicy. Przykładowo, z mojego punktu widzenia (m35) frontowe Lisy poza hochołem (szacun dla niego) wspomagali się narzędziami niedozwolonymi. Jako, że tylko z takimi Lisami walczyłem jest to pierwsze co wspomnę widząc w CV grę w Lisach...
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    To nie był dzik! To była świnia z doczepionymi kłami :>
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Niestety nie, bo tak jak mówisz u nas tylko Koksy :) Jaki przeciwnik takie synchro, po co sie starać zanadto? :>
  8. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ubicie waszych birem z przejęciem miasta zajęło nam dzisiaj kilka minut. :)
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ale my u Was birem od tygodnia nie trzymamy
  10. Gracz Roku 2013- Efez GŁOSOWANIE

    Odp: Re: Odp: Gracz Roku 2013- Efez GŁOSOWANIE każdy sądzi według siebie
  11. Gracz Roku 2013- Efez GŁOSOWANIE

    Odp: Re: Odp: Gracz Roku 2013- Efez GŁOSOWANIE Andrea Wielki
  12. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez nie jestem tą osobą wiec o to mnie nie pytaj. Możemy nawet założyć że on to hasło przez przypadek komuś podał jesli nalegasz , i co z tego ?? tak tylko fajnie że kolony na te szaraki były wysłane zanim konto zostało usuniete (co było widać po tym jak szybko i...
  13. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez Taka jest prawda , nie daliscie rady zabrać mu miast. No dopiero jak stały sie opuszczone to wam sie udało - szacunek pełen :) (-.-) My nie mamy zadnego problemu a nawet ostatnio duzo radości z zatopionych kolonów :) Ja miałem zapał do walki i...
  14. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez Jandam by nie stracil zadnego miasta gdyby nie to ze usuneliscie mu konto :) nikt tu nie chciał być szpiegiem moge Ci to zagwarantować. uwazam ze jak na dysproporcje miedzy naszymi sojuszami to radzimy sobie nadwyraz dobrze :) co wiecej... jak na...
  15. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez przyjaciół tu nie szukaj. dobrze wiem za co dostałeś bana ;) mur Ci sie w miescie sypie wiec lepiej uwazaj. dokładnie wiec żegnam ozięble.
  16. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez 1. Nie Tobie go oceniać. Tym bardziej nie Tobie... sądzac po Twoim opisie profilu za który dostałeś bana Ty z pewnością do mądrych ludzi nie należysz;). Ja mam takie samo hasło wszedzie od lat i jeszcze nie znalazł sie na nie cwaniak. Jest to moja i jego sprawa i...
  17. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez bardzo dobrze ze już się z tym utożsamiasz , to już krok do przodu. Jeszcze tylko kwestia który 'marcin' z waszego sojuszu to zrobił :) wiem ze ludzie to [ciach] ale żeby aż tak ? nawet w życiu codziennym nie spotykam takich popaprańców. mam w glebokim powarzaniu...
  18. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez wiem ze jest niezgode z regulaminem , on nikomu hasła nie podawał a to jak weszliście w jego posiadanie mnie naprawde nie interesuje. Podstepow jest pełno. miał takie samo hasło na maila (rozmawiałem z nim o tym) oraz historia logowania na maila potwierdziła ze...
  19. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez szkoda że gracz sie zrestartowal ?! Kpisz Dziewczyno czy o droge pytasz, powiedz mi.?? Szkoda ze ktoś ukradł mu konto i je usunął poczym NoV rzuciła sie na jego miasta (tak oczywiście oni biedni pewnie o niczym nie wiedzieli). chyba to chciałaś powiedzieć. podbój...
  20. Sytuacja na świecie Efez

    Odp: Sytuacja na świecie Efez Gratuluje sojuszowi Name of Valhalla podboju miast gracza jandam. akcja (nie)godna podziwu :)
Do góry