Wyniki wyszukiwania

  1. lysy1990

    Pontonem przez Wisłę

    Siemanko! Ruszyłem wczoraj w Czechowicach- Dziedzicach pontonem przez Wisłę. Dokładniej wodowanie było na rzece Białej, która tuż za Czechowicami łączy się z Wisłą. Jest to praktycznie sam początek Wisły gdzie można swobodnie płynąć kajakiem czy pontonem. Jakie mam cele na tę wycieczkę...
  2. lysy1990

    Zmiana sytemu punktowania (za złom)

    Gram trochę w tą głupią gierkę. 10 lat temu @pydyntyn zrobił ponad 5mln w ataku bez złomu i praktycznie bez zmysłów (dopiero pojawiał się taki dodatek w eventach). Teraz 10 lat później gra zamiast cieszyć i być oparta na taktyce i strategii, oparta jest o to, który sojusz wyzłomuje więcej...
  3. lysy1990

    [Ulepszenie] Agresor dnia/ obrońca dnia, a rozwalone wojska

    Cześć, mam propozycję zmiany sposobu przyznawania odznaczenia agresor dnia/obrońca dnia. Obecnie wygląda to tak, że ten kto zdobędzie więcej punktów w danym dniu ten dostaje te odznaczenie. Nie jest to do końca uczciwe. Powinno być ten kto rozwalił więcej wojska ten ma odznaczenie. Dla przykładu...
  4. lysy1990

    [To nie błąd] Kolonizator nie wpłynął do miasta pomimo rozwalenia całej obrony

    Można to jakoś racjonalnie wytłumaczyć? Jasne jest dla mnie, że kolon powinien płynąć z ogniami, które padły przy tej konfrontacji, lecz kolonizator ocalał, a nigdzie nie jest napisane, że ma wpłynąć z ogniami
Do góry