Wyniki wyszukiwania

  1. corAngar2

    Serwer potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

    Cześć mam od wczoraj około godziny 12:00 taki problem że w pewnym momencie gra przestała mi działać. Wyskakuje w mojej przeglądarce problem: Serwer pl88.grepolis.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź. Wypróbuj te rozwiązania: Sprawdź połączenie Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową...
  2. corAngar2

    [Omawiane] Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

    Witam Ostatnio wyszła najnowsza aplikacja grepolis i pisze mi na stronie google play że app jest nie dostępna na moje urządzenie;/ Mam androida 2.3.6 który niby jest wymagany... Kiedy mogę oczekiwać jakiejś poprawy lub stwierdzenia że apka na mój telefon nie wyjdzie w ogóle... No chyba że ktoś...
  3. corAngar2

    [Naprawiony] brak paska menu oraz mapy

    Świat: Heraklion Nick w grze: Toxi-cator Wersja gry: przeglądarkowa Przeglądarka: Chrome i Opera Wersja przeglądarki (czy aktualna?): tak System operacyjny (dotyczy wersji mobilnej): iOS/Android/Inny - jaki? Czy wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki w grze? Nie (nie mam jak tego zrobić)...
  4. corAngar2

    Spotkanie graczy z Teamem Grepolis - Kto przyjedzie?

    Team zaplanował spotkanie:P Są tu jakieś znajome twarze które przyjadą?:)
  5. corAngar2

    Toxi-Cator

    Wy pytać:) Ja odpowiadać:)
  6. corAngar2

    Gehenna

    Gehenna jest stworzona przez Toxi-Cator i kovac132 jest w pełni profesjonalnie nadzorowany. Stworzymy razem sojusz bez tajnych for oraz bez rady. Każdy ma prawo okazać swoje zdanie, a liderzy będą mieli głos ostateczny. Moim planem jest jak najlepiej dla wspólnoty sojuszu, a będziemy tak silni...
  7. corAngar2

    Prace Toxi'ego

    Witam Od jakiegoś czasu bawię się w tworzenie grafik. Robię avatary, sygnaturki, bannery itp. Nigdy nikomu sie owymi nie chwaliłem, a może powinienem? Zobaczcie je i oceńcie;) (Fame to logalna damska kapela. Koleżanki poprosiły mnie o zrobinie dla nich loga tak więc zrobiłem...
Do góry