Wyniki wyszukiwania

  1. R e f

    [Naprawiony] aplikacja nie działa

    Od +/- 14:50 nie da się dostać do gry przez apkę. Przeglądarka działa, natomiast apkowicze ciągle nie mogą się dobić do swoich kont
  2. R e f

    [Naprawiony] "?" odsyła do złego eventu

    Czeeeeść! :) A cóż to? Czyżby znowu pomyłka z eventem po kliknięciu w odsyłacz do wiki? :O kashing!
  3. R e f

    [Naprawiony] "?" w okienku eventowym Kręgu Inkantacji odsyła do wiki Puszki Pandory

    Tak jak w nazwie: ustawiono zły link do wiki w evencie :P Mowa o tym guziczku: Czy to wszystko ustawia się manulanie, czy o co biega? XD
  4. R e f

    [Przekierowano do ticketów] Event nie przydziela składników za rekrutację wojsk przez panel zarządcy

    Tak jak w nazwie tematu: rekrutując wojsko przez panel zarządcy (czyli w kilku miastach na raz) nie zdobywa się składników eventowych. Składniki mają wpadać przy budowie, rekrutacji itp, więc nie widzę powodu, by robienie tego, ale przez panel, miało być przeszkodą. To w końcu płatna funkcja...
  5. R e f

    [Wyjaśnione] Opuszczone miasto a badania w akademii

    Hej, nie znalazlem odpowiedzi na moją wątpliwość na wiki, więc przychodzę tutaj. Czy w miarę postępowania utraty punktów w opuszczonym mieście szarak traci również badania? Przejąłem dzisiaj kilka szaraków i jeden mimo aka na 35 miał zbadane tylko 4 badania z początkowych poziomów akademii...
  6. R e f

    Wybranie "wsparcie przez portal" w aplikacji mobilnej odsyła do okienka "ataku przez portal"

    Tak jak w tytule. Dotyczy światów z olimpem. Będąc na apce i chcąc posłać wsparcie przez portal, możemy kliknąć w portal wybrać opcję "wsparcie przez portal" a i tak wrzuca nas w panel ataku. Dopiero wtedy korzystając z suwaka można wybrać opcję wsparcia. Po co zamieszczacie możliwość wyboru...
  7. R e f

    [To nie błąd] Niepoprawnie działające okno wsparcia przez portal (Olimp; Rodos)

    Witam, przy okazji jakże skillowych przepychanek na Rodosie mamy przyjemność doświadczyć laga całego serwera oraz błędu w grze, który tylko ułatwia doprowadzenie do wspomnianego laga. Generalnie chodzi o to, że przy wysyłaniu wsparcia przez portal (kliknięciu "wyślij") okienko się nie odświeża...
  8. R e f

    [Ulepszenie] Wprowadzenie do Cudów bonusów skalujących się z poziomem rozbudowy

    Witam, ostatnia propozycja, którą mieliśmy absolutną przyjemność oglądać w tym dziale, była związana z Cudami Świata. Tematycznie zostaniemy w tym samym obszarze. Propozycja: Wprowadzić bonusy za rozbudowę Cudów Świata dla więcej niż ostatniego poziomu rozbudowy. Im wyższy poziom, tym lepszy...
  9. R e f

    [Nowość] Wprowadzenie widoczności współdzielenia łącze w panelu członków sojuszu (dla liderów)

    Witam, kontynuując serię poprawek związaną ze współdzieleniem przynoszę nową propozycję w te piękne piątkowe popołudnie. Propozycja: umożliwienie liderom i założycielom sojuszu sprawdzenie z kim poszczególni gracze w sojuszu mają ustawione współdzielenie łącza. Informacja mogłaby być zawarta po...
  10. R e f

    [Nowość] Dodanie możliwości ustawienia współdzielenia na aplikacji mobilnej

    Hello to znowu ja z kolejną propozycją związaną ze współdzieleniem. Hmm... to zupełnie tak jakby cały ten mechanizm współdzielenia był pełen błędów oraz niedociągnięć i generalnie do poprawy. Propozycja: Dodanie opcji ustawiania współdzielenia łącza w aplikacji mobilnej. Obecnie nie ma...
  11. R e f

    [Ulepszenie] Usunięcie blokady na rzucanie czarów ze współdzielenia

    Witam po powrocie z wakacji. Kontynuując ciąg propozycji mających poprawić obowiązujące obecnie, bzdurne do bólu zasady dotyczące współdzielenia łącza internetowego, zamieszczam nową ankietkę. Propozycja: Usunięcie blokady na rzucanie czarów w sytuacji współdzielenia łącza internetowego. W...
  12. R e f

    [Nowość] Weryfikacja konta numerem telefonu

    Witam ponownie! Ponieważ poprzednia propozycja została z automatu przeniesiona do "odrzuconych" bez dania mi chociażby kilku dni na poprawienie jej zgodnie ze wzorem, wracam z tematem w nowej odsłonie. Tym razem podzieliłem propozycję na dwie części, aby administracja mogła odnieść się do...
  13. R e f

    [Ulepszenie] Skrócenie blokady nakładanej na osoby współdzielące łącze internetowe

    Witam ponownie! Ponieważ poprzednia propozycja została z automatu przeniesiona do "odrzuconych" bez dania mi chociażby kilku dni na poprawienie jej zgodnie ze wzorem, wracam z tematem w nowej odsłonie. Tym razem podzieliłem propozycję na dwie części, aby administracja mogła odnieść się do...
  14. R e f

    Zmiany we współdzieleniu

    Proponuję zmianę zasady działania współdzielenia łącza i zreorganizowanie sposobów oraz podejścia administracji gry do weryfikacji multikont. W chwili obecnej osoby, które grają z tego samego łącza internetowego (najczęściej są to pary) są zmuszane do ustawiania współdzielenia, a w efekcie jedna...
  15. R e f

    [Nowość] Narcyzm w symulatorze

    Proponuję nowość, mianowicie dodanie efektu narcyzmu - czaru Afrodyty (nowego boga, który jest w grze od grudnia) do symulatora. Mam nadzieję, że pomysł - mimo że wariacki - się przyjmie.
  16. R e f

    [Nowość] Komunikat o zmianie w opuszczone miasto na aplikacji mobilnej

    Nie wiem co takiego sprawiło, że aplikacja mobilna nie jest w stanie wśród raportów pokazać rapka ze zmiany wspieranego miasta w szaraka (co widać na 1 screenie), ale proponuję (bardzo odkrywcze, wiem) to zmienić. Raport mógłby korzystać z szablonu wsparcia, tak samo jak ma to miejsce w...
  17. R e f

    Błędnie przeliczany czas dojścia jednostek z doczepionymi syrenami.

    Zgłaszam błąd w działaniu syren: deklarowany czas dojścia wsparcia (lub ataku) różni się znacząco od jego faktycznego czasu dojścia. Jeśli ktoś się nie przyjrzy, to na pierwszy rzut oka wygląda to tylko jak jakiś bardzo niefortunny Anty-timing. Im więcej syren idzie z wojskiem, tym większy...
  18. R e f

    [Ulepszenie] Zmiana opisu przyspieszonej budowy

    Obowiązujący opis bonusu Przyspieszona Budowa nie jest dostatecznie klarowny - nie jest tam zaznaczone, że ten bonus działa inaczej niż Wydajni Budowniczy. Obecny opis: " Twoi ludzie wznoszą nowe budynki szybciej niż zwykle. Czas budowy budynków zostanie skrócony o 30% przez X czasu"...
  19. R e f

    [Ulepszenie] Zwiększenie limitu aktywnych misji wyspowych

    Misje wyspowe są jedynym źródłem monet, które - szczególnie na wolnych światach - są towarem deficytowym. Prócz tego limit aktywnych misji (3) jest zbyt mały. Zgodnie z wyliczeniami alphy: W praktyce oznacza to, że wymaksowanie wszystkich bohaterów jest niemożliwe. Niby dochodzą jeszcze...
  20. R e f

    [Wyjaśnione] Otrzymywanie PW jako wspierający opuszczone miasto

    Na jakiej zasadzie przebiega dystrybucja PW jesli wsparcie broni się w opuszczonym mieście na starym systemie podboju? Schowałem w szaraku ląd, dostałem raport że zostało ono przez kogos zaatakowane i zabite i że nie dostałem w ogóle PW za walkę. Na wiki doszukałem się jedynie informacji, że...
Do góry