Wyniki wyszukiwania

  1. [Ulepszenie] Zmiany w sposobie powiadomienia o nadciągającym ataku

    Proszę rozważyć możliwość powiadomień o sile i rodzaju ataku(5-15 min. wcześniej) dzięki rybakowi mającemu chatkę na wysepce na południe od miasta z normalnym raportem szpiegowskim lub jak po bitwie. Jednocześnie u POSEJDONA można utworzyć jednostkę KORSARZ będącą przeciwieństwem rybaka. Można...
  2. [Wyjaśnione] Zaklęcia

    Dlaczego nie mogę uruchomić zaklęć: Zeus - Korzystny wiatr i Gniew Zeusa Posejdon - Sztorm Hera - Tęsknota Atena - Mądrość i Heroiczna siła Hades - Powrót z podziemnego królestwa i Hełm niewidzialności Artemida - Sprawność łowczyni Wielokrotnie podczas ataków na mnie i moich ataków próbowałem...
  3. Ankieta dotycząca ustawień świata Lindos: ochrona początkujących

    Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata Lindos: ochrona początkujących Wioski z podglądem rozbudowy niepotrzebnie zwalniają tempo gry i pobierania. Wygląd wiosek powinien powrócić do stanu przed zmianami. Za dużo rzeczy i działań jest w grze sprzedawane za złoto. Wyklucza to ze współzawodnictwa...
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata Myślę, że świat bez złota wyłoniłby aktywnych graczy i odcedził cwaniaków z kasą. Powinno się jednak trochę dopracować grę. Chodzi np. o czary. Jeżeli masz tego samego boga w kilku miastach to użycie czaru w jednym zabiera pewną ilość punktów łaski we...
  5. Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa

    Odp: Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa Skoro o topieniu mowa to dinozaury tonęły w błotach. Może atak utonie w jakimś gorącym jeziorze asfaltu(oczywiście tylko ląd).
  6. Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

    Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 1369!!
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata Zgadzam sie, z prędkością nie należy przesadzać. Jak są chętni na takie quickgames to pomyślcie nad światem dla nich. A co do nowego świata to proponuję zorganizować jakąś nową premię dla rybaka który jest na wysepce poniżej miasta np: rebusy, krzyżówki...
  8. Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

    Bogowie Gram teraz na Retimno i nie wiem dlaczego zrezygnowano z Artemidy, bo moim zdaniem powinno się wprowadzić jeszcze jednego boga. I jeszcze jedno. Jeżeli w dwóch miastach mam tego samego boga to nie mogę dla każdego z miast zbierać łask osobno. To niestety utrudnia rozwój.
  9. Zaklęcia a ochrona początkujących

    Chciałem się dowiedzieć czy gracz w okresie ochronnym moze być w jakikolwiek sposób zaatakowany? ja zostałem zaatakowany przez takiego gracza Trzęsieniem Ziemi, gdy próbowałem posłać atak na niego okazało się, że jest w okresie ochronnym. Niestety, mam Here i czeru atakującego nie mam. Prosze o...
  10. Dyskusja na temat aktualizacji

    Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Rezerwacja może być, ale nowe ustawienia zawężają obraz niepotrzebnie. Można je zmniejszyć i też będą widoczne. Pozdrawiam
Do góry