Wyniki wyszukiwania

  1. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Ujednolicenie raportów z powiadomień zbiorowych

    Proponuje zmienić obecny rozkład raportów z Klątwy Olimpu i Rytuału Blyskawic. Obecnie wspierając miasto/olimp deffem ze 100 miast w momencie dostania klątwą lub rytuałem otrzymujemy sto raportów. Wygląda to jak niżej co sprawia raporty zupełnie nieczytelnymi. Po ulepszeniu przychodziłby jeden...
  2. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Zmiana działania urlopu

    Przy obecnej długości rozgrywki - znacznie krótszej niż kiedyś. Myślę, ze system urlopów pozostał nieco archaiczny. Często zdarza się, że ktoś zamiast skończyć grę idzie na wieczny urlop. Urlop taki może trwać nawet i trzy miesiące, a gracze i tak nigdy z nich nie wracają. Proponuję pozostawić...
  3. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    Dzień dobry. Po wywiadzie środowiskowym przychodzę z propozycją podniesienia prędkości handlu na najnowszym serwerze z 2 na 3. Twórcy ustawień chyba nie za bardzo przemyśleli na czym polega Olimp.A polega na wysyłaniu palików w jak najdalsze zakątki świata, ich rozbudowie i walki o świątynie...
  4. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Ulepszenie Artefaktów

    Do rzeczy: Uważam i nie tylko ja, że nowe artefakty to fajne urozmaicenie,ale bonusy, które dają są śmiesznie niskie.Nie mają podjazdu do ulepszonych magazynów i większej ilości łask. Moja propozycja ma na celu zrównoważenie wszystkich sześciu artefaktów, by wygranie świata z nimi opłacało się...
  5. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Zmiana działania czarów Aresa

    Hej to znowu ja. Ares dodał sporo możliwości do gry, jednak to co jest jedną z jego zalet jest także niekiedy wadą. Mianowicie - furia. Ładując furię do maksymalnej wartości musimy użyć czaru 50 razy.Poświęcić 2500 jednostek i czekać do czasu jej użycia. Zwykle używamy jej do rozwalania...
  6. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Blokada powiadomień dotycząca konkretnego miasta

    Skoro wprowadzone zostały blokady powiadomień od konkretnych graczy, a także od kont poniżej pewnej ilości punktów to mam kolejną propozycje.Mianowicie blokada powiadomień dotycząca konkretnego miasta. W czym byłoby to pomocne? Pierwsze z brzegu przykłady: Dla starego systemu - odbijanie...
  7. OsZczepCS

    [To nie błąd] Szpieg po podbiciu miasta

    Po podbiciu wrogiego miasta szpieg, który został wysłany przez poprzedniego właściciela zamiast zniknąć/zawrócić jak to ma miejsce w przypadku jednostek doszedł do celu.Akurat do sojusznika.Widać po czasówkach, że nie mogłem wysłać tego szpiega,bo leciałby 10 minut dłużej xd
  8. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Powrót poprzedniego układu w raportach

    Ostatnia aktualizacja wprowadziła nam jakże potrzebny układ wprowadzający przycisk "usunąć" tam gdzie zawsze był "opublikuj". Myślę, że społeczność Grepolis jeszcze nie dobrnęła do momentu gdy nie trafia w czerwony przycisk, który wcześniej był za to odpowiedzialny, więc zmiana kompletnie...
  9. OsZczepCS

    [Niezweryfikowany] Planer Ataków - Synchro

    Takiego poradnika jeszcze nie widziałem. Jest ich masa o tym jaką zbudować kopalnie i ile potrzeba transów do deffa, ale to chyba każdy z nas już powinien wiedzieć. Tak, więc skupiłem się na czymś innym do czego wiele osób nie przywiązuje uwagi mianowicie na synchro. Do tej pory na swojej drodze...
  10. OsZczepCS

    [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

    Nie od dzisiaj wiadomo, że w tej grze bardziej opłaca się klepać festyny niż walczyć. Łatwiej kliknąć dwa festyny rano i wieczorem niż wysilić się zakolejkować wojsko, a potem znaleźć miejsce gdzie można, by je rozbić i powtarzać czynność od nowa. Nie licząc rozbijania offów i zakładając, że...
  11. OsZczepCS

    [Naprawiony] [Aplikacja] Usunięcie tytułu/podpisu przy zmianie uprawnień.

    Przy zmianie uprawnień gracza z mobilnej wersji gry usuwa się tytuł osoby zmieniającej te uprawnienia. Poniżej dwa screeny na dowód, że to nie jednorazowy błąd:
  12. OsZczepCS

    TOP15 Rhetimno

    Mogę się bawić i aktualizować jeśli ktoś nie gra będzie miał podgląd. Powiedzmy co tydzień później dłuższy okres. Ranking wojowników po ochronce :rolleyes: Gracze : Sojusze :
  13. OsZczepCS

    Tubylerczykom Spełły Fajle

    Rekrutacja : Pich - jeśli go przekonasz to możesz nawet mieć miasta w kosmosie i atakować szermierzami. Dyplomacja : NIEEE MAA - i nie będzie przez minimum pierwsze 2 miesiące od rozpoczęcia rozgrywki. Prezentacja wywołała wiele emocji i wierzymy, ze osoby tam piszące będą tak samo chętne, by...
  14. OsZczepCS

    [Omawiane] Murek

    Jest ktoś w stanie wyjaśnić to zjawisko?
  15. OsZczepCS

    [Wyjaśnione] Handel a płynność gry.

    Czy jest jakiś sposób by ograniczyć lagi przy przesyłaniu surowców do jednego miasta. W tej chwili przy 40 poleceniach handlowych przełączanie na to miasto (klepsydra) trwa 10 sekund (normalnie trwa jedną) jeśli tych poleceń jest więcej czy to czasami trzeba i czekać pół minuty. Sprawdzę każdy...
  16. OsZczepCS

    [Naprawiony] Zarządca/Wojska poza miastem

    Wchodząc w opcje zarządcy > wojska poza miastem ,a następnie klikając "wspierany gracz" nie sortuje wsparć. Odświeżałem ,usuwałem dane itp. Sprawdzałem na Chrome i Mozilli oraz 3 światach dla pewności.
  17. OsZczepCS

    Skyrim

    Gram od niedawna gdy na grepo nie atakują i muszę powiedzieć , że gra bardzo dobra i co najważniejsze mamy dowolność ruchów.Poniżej krótkie przedstawienie: Akcja toczy się 200 lat po wydarzeniach opowiedzianych w Oblivion. Gracze wcielają się w jednego z ostatnich bohaterów wciąż pałających...
  18. OsZczepCS

    Mount & Blade Warband

    Gra ktoś w to ? gra strategiczna super rozbudowana opcja walki .
  19. OsZczepCS

    [Omawiane] Wydarzenia paktu

    Sytuacja wygląda tak: Pewien gracz doszedł do mojego paktowicza i w zakładce "Sojusz" > "Wydarzenia Paktu" jest to napisane . Poszedłem na dwudniowy urlop i po powrocie okazało się , ze nie jest już w tym sojuszu sprawdziłem "Wydarzenia Paktu" i tam nie było czasu odejścia ,ani żadnej...
  20. OsZczepCS

    [Omawiane] Event ,a nowy świat.

    Dlaczego na nowym świecie jest włączone kupno surki w evencie ? Ja nie zamierzam tam grać ,ale dla ludzi , którzy chcą normalnie pograć i coś osiągnąć będzie to raczej niemożliwe , bo jutro złotnik będzie miał kolona . Przy ostatnim evencie gdy wychodził jakiś świat nie pamiętam , który chyba...
Do góry