Wyniki wyszukiwania

  1. ArtArtWawa

    Szukam sojuszu

    Witajcie szukam sojuszu jeszcze nie wszedłem na świat czekam na propozycję Coś o mnie grajek słaby dawno nie grałem ale chętnie się czegoś pouczę
  2. ArtArtWawa

    [Omawiane] Grepo umiera??

    Czemu co świat jest mniej graczy co Wy robicie z grepo?? Na innych serwerach jest taki sam spadek uczestników tej gry czy tylko na serwerze PL tak się dzieje? Nie daje Wam to do myślenia???
  3. ArtArtWawa

    [Naprawiony] Przerwa świąteczna i przejmowanie miast

    Witam z tego co wiem statki kolonizacyjne nie powinny móc przejmować miast od dnia 23.12.2017r od godz.18:00:00 a na Apollonia podbój nadal jest możliwy Gracz TRACZ52 z sojuszu Złodzieje i Pijaki podbił miasto Trudi tracz należące do gracza jodhaa. dzisiaj o godz. 19:13
  4. ArtArtWawa

    Sojusze TOP-15

    Witajcie hmm troche z nudów troche z potrzeby zakładam temat poświęcony sojuszom z tzw.TOP-ki. Każdy ma prawo tutaj wpisać swoją opinie na temat sojuszy z TOP-15 i nie tylko i pamiętajmy to tylko opinia więc nie negujmy i nie krytykujmy przesadnie jak się komuś coś nie podoba to przecież sam...
  5. ArtArtWawa

    [Naprawiony] Błąd na błędzie

    po nowej aktualizacji na każdym świecie mam ten sam problem pojawiają się informacje obok ikon PW i rapków że mam ileś tam PW nie odczytanych i rapków mimo że wszystkie odczytane i to mam na każdym świecie
  6. ArtArtWawa

    [Naprawiony] Błąd logowania się do świata Lamia

    nie mogę się zalogować do świata Lamia wyskakuje mi takie coś
  7. ArtArtWawa

    [Naprawiony] Problem z logowaniem się

    Witam jest problem z logowaniem sie do GREPO i do tego nie tylko ja go mam bo na skypie siedze z 20 innymi osobami ktore maja ten sam problem strona cały czas się loguje z 5 minut i nic to samo mam na każdym świecie na PL serwerach
  8. ArtArtWawa

    [Naprawiony] problem z linkami przekierowującymi

    Witam mam pewien problem jak klikam w Grepo okienko przekierowujące do forum /wiki/supportu to nic się nie dzieje postanowiłem wyczyścić pamięć podręczną i to pomogło ale tylko chwilowo bo po 15-20 minutach problem zaczoł się ponownie pojawiać do tego mam też problem z odświeżaniem po...
  9. ArtArtWawa

    [To nie błąd] Błąd z PW

    coś jest nie tak nic nie pomaga acha z rapkami jak sie wysle PW to tak sie dzieje
  10. ArtArtWawa

    Urlop i kolon

    Mam pytanie jak mam przejac wioske załużmy o 22 kolon został wysłany bunt już trwa i chcę załączyć urlop to czy moj atak a kolonem wejdzie?i czy miasto które atakuję zostanie przezemnie podbite czy może to że załączyłem urloop spowoduje ze nie przejmę miasta?
  11. ArtArtWawa

    TOP 12 sojuszy z EFEZ

    Chciałbym poznać waszą opinię o sojuszach z TOP-12 na tym świecie podzielcie się swoimi spostrzezeniami 1 *Ekipa Remontowa* 2 Roma 3 Inferno 4 ***Zwiadowcy*** 5 HANNIBALS 6 Ferajna Kubusia Puchatka 7 --Sparta Legions--A 8 No name 9 *Ak. Ekipa Remontowa* 10 Demony Wojny...
Do góry