Wyniki wyszukiwania

  1. virtual

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dzięki za utrudnianie mi z korzystania z Heraklesa przez 2 dni ataków na mnie ;) błąd, ze nie wykorzystałeś tego do końca tylko odpusciliscie po 2 dniach :P
  2. virtual

    Labirynt

    Równo o 21 wstawiłeś :)
  3. virtual

    Labirynt

    WYNIKI 700 sztuk złota Notched 600 sztuk złota Vear 500 sztuk złota MichaelTk 400 sztuk złota zakarczemny Losowe nagrody 200 sztuk złota .Afrodyta.89. tsquix dorian112 Gratulacje dla zwycięzców! W celu odbioru nagród proszę o kontakt w prywatnej wiadomości do Shannqa. W wiadomości...
  4. virtual

    Labirynt

    Do dnia dzisiejszego do godziny 23:59 trwa jeszcze konkurs, dajcie mi też jeden dzień na sprawdzenie tego ;) szczególnie, że aktywność dopisała :P
  5. virtual

    Labirynt

  6. virtual

    Labirynt

    ZASADY Konkurs trwa od 19 do 21 czerwca 2018, do godziny 23:59. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum Grepolis. Do konkursu nie trzeba się zapisywać, wystarczy rozwiązać labirynt i wysłać rozwiązanie. Zadaniem Graczy jest znalezienie drogi w labiryncie od punktu A do punktu B...
  7. virtual

    Labirynt

    Ogłaszamy zwycięzców :) Gratulację i dziękujemy za mnóstwo rozwiązań ;) WYNIKI 900 sztuk złota majinubub 700 sztuk złota Shentiz 600 sztuk złota jasiekk7 500 sztuk złota Strzyga32 Wyróżnienia - miejsca 5 - 6 300 sztuk złota Ambasada xSauSagE W sprawie odbioru nagród zapraszam do...
  8. virtual

    Labirynt

    Labirynt :) Przypominam, że rozwiązanie należy zamieścić w dziale Kontakt ws. konkursów.
  9. virtual

    Labirynt

    ZASADY Konkurs trwa od 12 do 13 września 2017, do godziny 23:59. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum Grepolis. Do konkursu nie trzeba się zapisywać, wystarczy rozwiązać labirynt i wysłać rozwiązanie. Zadaniem Graczy jest znalezienie drogi w labiryncie od punktu A do punktu B...
  10. virtual

    Dyskusja na temat nowego świata

    Tak, tak. Mi też miło Cię widzieć :P
  11. virtual

    Dyskusja na temat nowego świata

    Już wystartował jakąś godzinkę temu ;)
  12. virtual

    Wykreślanka

    Tak, gratulacje :D
  13. virtual

    Wykreślanka

    Sebastian, Gracze najczęściej wklejają wykreślankę do Painta i tam zaznaczają kolorami odpowiedzi, następnie wklejają gotowy obrazek w odpowiedni temat na forum. :) Natomiast listę haseł zaznaczonych możesz zamieścić na forum tworząc nowy temat podczas zamieszczania rozwiązania tutaj -...
  14. virtual

    Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

    Aplikacja nie będzie tego obsługiwała ;)
  15. virtual

    Sytuacja na świecie Nikaia

    Wiedziałam, że czegoś mi brakuje po Nikaia. Twoich wierszów Lord :P
  16. virtual

    Sytuacja na świecie Nikaia

    Piotrek, miło czytać takie wpisy :) to fakt, że napsułeś nam sporo krwi ale ja również będę Cię wspominać bardzo pozytywnie :) nawet swojego czasu dali mi w opisie w sojuszu "ulubienica Loczka" :D także mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy na jakimś świecie :) ps. będę tęskniła za tymi...
  17. virtual

    Quiz Wiedzy

    A oto 5 pytanie ;) - https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/pytanie-nr-5.27602/
  18. virtual

    Pytanie nr 5

    Pytanie nr 5: W mieście mamy badanie plądrowanie świątyni i wysyłamy na innego gracza atak, w którym znajdują się tylko hydry. Czy możemy splądrować łaski? Pamiętajcie, że odpowiedź zamieszczamy w tym temacie. Wystarczy wysłać posta - inni gracze nie zobaczą waszej odpowiedzi. Na przesłanie...
Do góry