Wyniki wyszukiwania

  1. SirCichyBob

    [Naprawiony] Planer ataków nie działa

    Jak w temacie. Przypomnę że jest to opcja premium za którą się płaci i w interesie firmy powinna być zrobiona jak najszybciej a czas jej nie dyspozycji w jakimś sposób zwrócony graczom korzystającym z tej funkcji. Ciekawi mnie jeszcze czemu na rożnych światach został on w innym stopniu...
  2. SirCichyBob

    [Wyjaśnione] Coraz gorsza jakość gry

    Czy serwery są specjalnie obciążane by gracze szybciej kończyli grę? Im dłużej się gra tym gorsza jakość gry o ile jest to zrozumiałe na początkach gdzie jest dużo graczy i coraz więcej miast, o tyle w późniejszej fazie gry, ilość graczy maleje a miast raczej za dużo nie przybywa bo są podbijane...
  3. SirCichyBob

    [Nowość] Procentowa ilość jednostek.

    Z racji że Di-tools został wycofany jako legalny skrypt i tak naprawdę nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wróci, chciałbym przedstawić propozycję z nim związaną. Jeżeli była przedstawiona już wcześniej to w takim nie wiedziałem ale myślę że warto powtórzyć;) Dokładnie to chciałbym aby wprowadzono...
  4. SirCichyBob

    [Naprawiony] Aktualizacja trwa?

    Non stop wyświetla mi się na ekranie czerwony pasek z informacją o aktualizacji, na tel. tak samo. Do tej pory to go raczej nie powinno być zatem jest mały problem... (...) albo grepo przechodzi konkretny remont :)
Do góry