Wyniki wyszukiwania

  1. [Ulepszenie] Podnoszenie poziomu wioski

    Proponuje dodać nowy przycisk, który pozwoli od razu podnieś poziom wszystkich wiosek na wyspie.
  2. Zakończenie świata z cudami

    Proponuję małą poprawkę do zakończenia świata z cudami. W przypadku kiedy jeden z sojuszy zdobędzie 7 cudów świat wchodzi automatycznie w czas pokoju i odlicza 14 dni do końca.
  3. [Ulepszenie] Zmiana działania bohaterów: Iletres, Terylea, Rekonos

    Proponuje małą modyfikację w działaniu wskazanych w tytule bohaterów. Obecnie ich obszar działania to pojedyńcze miasta. Nie pamiętam abym kiedykolwiek ich użył. Dla mnie podniesienie surowców w jednym mieście jest mocno ograniczone i niewiele daje. Dlaczego nie miałoby to działać globalnie...
  4. [Ulepszenie] Sortowanie zakładki handel

    Witam Proponuję modyfikację dla zakładki handel w podglądach. Sortowanie może następować wg: nazwa, punkty,, itd. Brakuje mi dodatkowej opcji sortowania wg pojemności handlowej. Chcąc wysyłać surowce wolałbym omijać miasta z brakiem możliwości wysłania surowców.
  5. [Ulepszenie] Podgląd czasu handlu

    Handel surowcami między miastami. Po wejściu w podgląd handlu wybieramy jedno miasto i wstawiamy w pole jako odbiorca albo jako dostawca surowców. Dopóki nie ustawimy drugiej strony to nie widać jaki jest czas przesyłania takich surowców. Mam propozycję, żeby automatycznie po wstawieniu jednego...
  6. [Nowość] Wieża obserwacyjna

    Wprowadzenie nowego budynku "wieża obserwacyjna" (wieża sygnałowa). Nowy budynek który informowałby inne osoby na wyspie (też posiadające takie wieże) o ataku na miasto. W raporcie byłaby informacja kto zaatakował i o której. Nie byłoby tak jak w przypadku czujki informacji jakimi siłami zostało...
  7. [Ulepszenie] Zmiana w akademii

    Obecnie badania po zmniejszeniu poziomu (zburzeniu) akademii nadal są aktywne mimo, że wymagany jest dany poziom. Proponuję aby to zmienić i jeśli zbyt nisko obniżymy akademie to badania przestają być aktywne.
Do góry