Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Gratuluję DZIOBOM wygrania serwera, 4 cudaki są wasze (co było oczywiste od początku serwera). Koalicja powalczyła, ale nie daliśmy rady (trudno). Fajnie, że walczyliśmy i trochę Wam utrudnialiśmy tą wygraną. Serwer był bardzo jednostronny, od początku weszliście bardzo silnym składem, więc nie...
  2. [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) malibu123123 b) Milas
  3. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ostra? Nie widzę abym rzucała nożami ;) Po prostu zastanawiałam się skąd takie nazewnictwo wobec naszej grupy znajomych. A że na forum nawet gdy my milczymy zawsze ktoś trzaska naszymi nickami na forum ogólnym, spytałam aby zrozumieć dlaczego tak się dzieje :) alphahydranoid fajnie mi...
  4. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kojarzę to chyba nie znam ...? Uważasz, że to daje już Tobie prawo do hejtowania wielu osób (graczy)?
  5. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oczywiście, znasz najlepiej brondera i pozostałych graczy, brawo Ty :)))) A kim jest WIelki Zabójca, bo nie kojarzę jakoś?
  6. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Idąc tym tropem to da Yavusy, Mazury, erguny, Hopolici, droidzi itd. itp. Grałam w wielu sojuszach i mam swój nick. Nie mam pojęcia dlaczego tak głupowato na forum ogólnym przyjęło się. Chyba zwyczajnie zamiłowanie do hejtu przez graczy. Taka moda grepolisowa.
  7. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Brondery? A ilu tych Bronderów gra? Bo ja widzę jednego gracza z takim nickiem. Czyżby ktoś miał jakieś omamy wzrokowe?
  8. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    POMPA POMPA ;)
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Oj tam, zaraz afera. Zwyczajnie gra,. Wyrównana walka na serwerze była :) Teraz czas na zakończenie serwera i rozdanie koronek na które zasłużyli gracze :)
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie do końca, LISY skończyły teraz KOALICJA zacznie rozdzielanie (rozdawanie) koronek.
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Zasłużone zwycięstwo LISKÓW :) Gratki dla Lisów i Goryli, świetna wspólna gra :)
  12. Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    a) DEIF b) Dion
  13. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nooo kaplelusz 20 :) Masz rację, bo to taki cylinder raczej.
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Oj tylko troszkę, dodałam kapelusz :)
  15. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ja ja odpowiem, ma 200 cm
  16. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    rozrabiaka, oprych, łobuziak, drań, łotrzyk, drab, łobuz, zimny drań, niegodziwiec, szelma, łotr, nikczemnik, kawał drania, łajdus, awanturnik, rozrabiacz, wandal, bandyta, szuja, łotr spod ciemnej gwiazdy, zakapior, zbój, arcyłotr, zbir, bandzior, ulicznik ... można wybierać :)
  17. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gratuluję Śpiszkom wygranego serwera :) Fajna gra :)
  18. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    SAMI SWOI jako sojusz o godz. 23 zostaje rozwiązany. Ika, adams, pimus i czapus po odebraniu założyciela - założycielom zakładają swój nowy sojusz i przejmują ludzi. Zwyczajnie nie wyszło :) Rewolucja w sojuszu :)
  19. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    hmmm LISCIE nie przestają grać na tym serwerze, gramy do końca, dopóki możemy :)
  20. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Jesteś naprawdę pewny, że możesz wypowiadać się na temat sytuacji liści i tego co myślały liście? Oberwaliśmy na tym serwerze nieźle, ale też pokazujemy że gramy i nie poddajemy się. W grach tak bywa, grasz, próbujesz ale jaki będzie finał nie wiesz. Przekonałam się też, że można grać na...
Do góry