Wyniki wyszukiwania

  1. Statki

    A2-B5-C1-C8-E6-F3-G9-H1-I10-J7
  2. Witam. Znalazłem się wśród zwycięzców konkursu STATKI,kiedy zostanie przydzielona mi nagroda?

    Witam. Znalazłem się wśród zwycięzców konkursu STATKI,kiedy zostanie przydzielona mi nagroda?
  3. [Wyjaśnione] Statystyki

    Witam. Mam pytanie czy istnieją jakieś strony internetowe ,gdzie można obejrzeć statystyki i rankingi ze starych światów Grepolis np Alfa,Beta itd. Wiele stron gdzie były takie rzeczy już nie istnieje,może ktoś wie czy są jeszcze gdzieś takie statystyki.
  4. [Potwierdzony i zgłoszony] Powiadomienia wymuszone dotyczące ataków

    I znowu powiadomienie o atakach nie działa na apce.
  5. Statki

    A4-B9-D1-D7-E10-F2-G5-H8-I2-J7
  6. [Potwierdzony i zgłoszony] Aktualizacja

    Po dzisiejszej aktualizacji przestały przychodzić powiadomienia w aplikacji na telefon.
  7. [Wyjaśnione] Firmowa wyspa Inno? ;)

    Na Zakintosie było ich między 1000 a 2000 czyli wiele więcej niż aktywnych graczy (w czasie gdy grałem aktywnych graczy było ok 600) jak jakieś tego typu konta znikały zaraz pojawiały się nowe.To na bank konta istniejące po to by zawyżyć liczbę graczy.Inaczej świat musiałby się skończyć przed...
  8. [Wyjaśnione] Firmowa wyspa Inno? ;)

    Na Zakintosie występował ten sam problem,nie wiem czy jeszcze występuje,bo zakończyłem tam grę,pisałem o tym w zakładce o świecie Zakintos
  9. Sytuacja na świecie Zakintos

    Jaki ktoś ma interes w zakładaniu sztucznych kont na tym świecie,jest ich ok.1500 jak nie więcej co chwila dochodzą nowe ,bardzo łatwo je rozpoznac ,bo nazwy są wygenerowane komputerowo i miasta te rozwijaja się od 500 do 800 punktów.Co jakieś znikną to powstają nowe.Czyżby ktos na siłę chciał...
  10. [Wyjaśnione] Statystki

    Na Grepolis Maxtrix można się dokopać,ale Musisz znależć gracza który podbijał Twoje miasto lub był podbijany przez Ciebie i dotrwał do końca gry na tym świecie.
  11. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

    Ten event na pewno pogłębi różnice między graczami już rozbudowanymi z dużą ilością wojska,a tymi,którzy dopiero zaczynają i nie mają wojsk na misje.Przewaga mocniejszych nad słabszymi będzie jeszcze większa.To kolejny dowód na to,że eventy burzą rozgrywkę i należy ograniczyć ich liczbę do minimum.
  12. [Nowość] Stare ekipy

    Witam! Sam pomysł wydaje się ciekawy,ale na tych pierwszych swiatach(wiem bo grałem jakieś 9 miesięcy na Becie)też roiło się od bobów i kozaków ,a noobami to chyba byli wszyscy ,bo to były pierwsze światy w Grepolis.Po takim czasie gra się trochę zmieniła i wielu graczy miałoby spore...
  13. [Ulepszenie] Zamykanie światów - wymagana liczba graczy

    Jestem oczywiście na tak,nie ważne jak ale należy zmienić to bezsensowne czekanie na zamknięcie świata
  14. [Wyjaśnione] dodatki

    Grepolis Maxtrix tam są zamknięte światy
  15. Sytuacja na świecie Troja

    Kiedy nastąpi zamknięcie tego świata już na pewno jest mniej niż 300 aktywnych graczy
  16. Dyskusja o sytuacji na zamkniętych światach

    W takim razie powinien być zmienione zasady ponownego startu ,bo wielu graczy wali szaraki ,wciska ponowny start buduje jeden poziom budynku i jest liczony jako aktywny chociaż przez miesiąc go nie ma w grze
  17. Dyskusja o sytuacji na zamkniętych światach

    Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem zmian przy zamykaniu światów,i zmienić też to że gracze z zerowym dorobkiem są tak długo trzymani w rankingach i zawyżają ilość graczy.
  18. [Ulepszenie] Ograniczenie używania złotych monet !

    Nikt nikomu nie zabrania,kupić tyle złota ile potrzeba ,żeby wyprzedzić innych,a na zapędy ich na tych słabszych jest coś takiego jak morale,chociaż nie na wszystkich światach,a z przebiegu gry widac ,ze złotnicy i tak znikaja w pewnym momencie gry,bo im się po prostu nudzi.
  19. [Ulepszenie] Grepolisscore

    Odp: Grepolisscore Przydałyby się jakieś rankingi ,żeby móc się porównać z osiągnięciami innych graczy.
  20. [Nowość] Ustroje polis i korzyści z tego płynące

    Odp: Ustroje polis i korzyści z tego płynące Trochę to żywcem wyjęte z Civilization mój głos nie bardzo ,po co komplikować tą grę
Do góry