Wyniki wyszukiwania

  1. [Ulepszenie] Możliwość powiększania okienek

    Zapewne ta propozycja dotyczy graczy aktywnych a nie takich co raz na ruski rok wejdą na grę i przeprowadzą jeden atak. Ci co graja aktywnie wiedzą o czym piszę. Poza tym niektórzy maja duże monitory i wolą mieć wszystko pod kontrolą - apkowiczom zmiana ta zapewne nic nie wniesie. Oczywiście...
  2. [Ulepszenie] Możliwość powiększania okienek

    Witam, moja propozycja to możliwość powiększania niektórych "okienek" - okienko "podglądy" i jego wszystkie podokienka. Wiem, że norka krecika miała taka możliwość, bo używałem ten skrypt ale obecnie jest zakazany, więc brakuje mi tej możliwości. Problem ukazuje się podczas np. ataków (wielu...
  3. [Ulepszenie] Bohater - przyspieszenie czasu przybycia

    sprawa jest otwarta ale omm108 dał propozycję 50% czasu obecnego (na wolnym świecie 100% to 6 godzin)
  4. [Ulepszenie] Bohater - przyspieszenie czasu przybycia

    jak spojrzysz szerzej to zobaczysz sens tego co napisałem.
  5. [Ulepszenie] Bohater - przyspieszenie czasu przybycia

    zgadzam się z Tobą, teraz jest 6 godzin oczekiwania więc 50% byłoby ok.
  6. [Ulepszenie] Bohater - przyspieszenie czasu przybycia

    Witam forumowiczów, jak w tytule, proponuję możliwość przyspieszenia czasu przybycia bohatera do miasta za opłatą w złocie (nie wygórowana cena). Na "wolnym" świecie trwa to wieczność (6 godzin). pamiętam, gdy miałem ponad 200 miast to manipulowałem tymi bohaterami, nie raz mieli znaczący wpływ...
  7. [Ulepszenie] kwestia szpiegowania - punkty walki

    Kwestia szpiegowania. Wiadomo, można szpiegować gracza za różną kwotę (500, 1000, 10 000) z różnym skutkiem i albo szpieg "przejdzie albo nie. Jeżeli przeciwnik wybroni się przed szpiegowaniem za kwotę powiedzmy 10 000 sztuk srebra, to powinien otrzymać (moim zdaniem) powiedzmy 10 punktów walki...
  8. Statki

    2c-2g-4d-4h-5e-7b-7h-8e-9h-10h papcio26 / Myonia
  9. [Zakończone] Czas na loteriadę!

    Odp: Czas na loteriadę! 7,14,21,28,35 szczęśliwy numerek: 26
  10. Ponowny podbój kolonem

    Odp: Ponowny podbój kolonem Jeżeli stoi mój kolon w podbijanym mieście i dochodzi mój atak na to miasto, to otrzymuję odpowiedź: twoi żołnierze odwiedzili miasto lub coś podobnego
  11. Ponowny podbój kolonem

    Witam. Pytanie dotyczy podboju. 1) Rozpoczął się podbój. 2) Duże wsparcie lądem 3) Kolon został "zbity" pomimo, że wsparcie lądem jest duże Co się stanie gdy wpłynę powtórnie kolonem do tego miasta, gdy bazuje tam jeszcze moje i kolegów wsparcie? - czy kolon wraz z obstawą będzie...
  12. [Wyjaśnione] kura i jej nagrody

    Witam. Pytanie banalne: jeżeli otrzymam od "kury" nagrodę w postaci Mantykory a moim bogiem jest Hera, to jest możliwe by tą nagrodę otrzymać? Czy muszę zmienić boga by z tej nagrody skorzystać? Dzięki za odpowiedź
Do góry