Wyniki wyszukiwania

  1. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    nie ma ich aż tak dużo żeby jej nie zobaczyć : https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/ilo%C5%9B%C4%87-nadchodz%C4%85cych-wojsk.32657/
  2. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    W raportach też są zmiany (poprzedni ,dalej rozrzucone). Wiadomo człowiek się do wszystkiego przyzwyczai. Szkoda że te zmiany to nie jest opcja tylko przymus. Natomiast za chwile rok od mojej propozycji usprawnienia gry i jak nie było tak nie ma zmiany.
  3. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Nie wiem czy tutaj można zadać to pytanie ,ale w której aktualizacji ekskluzywni bohaterowie zostaną odblokowani ?
  4. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Jak wchodzę na appkę grepolis to dopiero wtedy widzę jak sama gra bez skryptów potusek i dio-tools jest goła i uboga. Wtedy dopiero zaczynam doceniać te skrypty. Dlatego mam pytanie. Czy twórcy tej appki przewidują albo możliwość uruchomienia tych skryptów jak i innych legalnych ,albo dodanie do...
  5. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat nowego świata

    Ankiete robi się po to aby użytkownicy myśleli że są decyzyjni w tym jak będzie wyglądał nowy świat ,a w rzeczywistości jest to iluzja.
  6. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Moim zdaniem jeżeli faktycznie appka grepolis classic zostanie wyłączona z końcem roku to będzie strzał w kolona ,ponieważ nowa appka grepolis (bez classica) nie jest jeszcze gotowa aby służyć graczom ,a szczerze wątpie aby wszystkie niedociągniecia zostały naprawione do końca roku.
  7. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Niestety wygląda na to że tak ,tak że kupujcie póki tanie :D
  8. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat wydarzenia Sparta vs Hades 2022

    To by było nawet ciekawe gdyby na początku eventu można by było wybrać strone i żeby gracze rywalizowali ze sobą a nie z bezduszną maszyną.
  9. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat wydarzenia Sparta vs Hades 2022

    Dlaczego te eventy są identyczne rok w rok ? Serio programiście nie mają czasu aby coś w nich zmienić ? Zapewne jakieś drobne zmiany już w jakiś sposób wpłynełyby na atrakcyjność eventu. A tak otrzymujemy odgrzewanego kotleta do zarabiania kasiory.
  10. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Temat chyba umarł ,ale ja mam 1 temat do zgłoszenia a mianowicie ,brak możliwości scrolowania listy miast. W momencie kiedy chce się to zrobić to próbuje przenieść miasto do grupy (brakuje paska do przewijania). Mam nadzieje że jasno się wypowiedziałem.
  11. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy - lato 2022

    Dodatkowo odnośnik do wiki z oficjalnego forum grepolis kieruje do strony ,gdzie nagrody są zupełnie inne niż są teraz.
  12. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy - lato 2022

    widzę w tym lekką logikę ,bo wiekszość nagród jest morska. idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy strzelać do statków na morzu z armaty ,a nie z łuku do piechoty.
  13. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy - lato 2022

    Coś mi się wydaje że na tym evencie za dużo złota nie zostanie wydane ;)
  14. Why.So.Serious.?

    [Ulepszenie] Ilość nadchodzących wojsk

    Screeny wysłane w tickecie.
  15. Why.So.Serious.?

    [Ulepszenie] Ilość nadchodzących wojsk

    Jak było to do kosza. Ulepszenie polegające na tym iż w ruchomym raporcie na przeglądarce widzimy ilość nadchodzących wsparć i ataków na wzór tego co widzimy w aplikacji mobilnej.
  16. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Od testowania jesteśmy my :D Fajnie że ktoś już zgłosił ten błąd z okienkiem wiosek ,bo jest bardzo irytujący.
  17. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat nowego świata

    Myślałem że błogosławieństwo Hefajstosa na stałe zawita do nowych światów ,bo nie ma żadnej przyjemności z budowy miasta od zera. Jeżeli z kolei uważacie że jest to zbyt duże ułatwienie dla graczy to progi ptk można by było przedefiniować aby każdy był zadowolony na każdym etapie rozwoju świata...
  18. Why.So.Serious.?

    Dyskusja na temat nowego świata

    Fajne ustawienia tego nowego świata ale bez błogosławieństwa ,czyli pali po 997 pkt. masakra ,a ja myślałem że to już na stałe weszło. :(
Do góry