Wyniki wyszukiwania

  1. *El Gato*

    Błędna ilość poleceń na liczniku

    Witam Zgłaszałem podobny błąd w 2021 roku i nadal go nie naprawiliście xD na liczniku 6 ataków a w poleceniach 8 xD odświeżenie strony nic nie daje
  2. *El Gato*

    [Potwierdzony i zgłoszony] Znikające miecze/polecenie

    Witam od wczoraj zaobserwowałem, że w przypadku gdy leci zaczarowany atak na nasze miasto i skorzystamy z oczyszczenia i np sowy to atak znika z polecenia, znikają również miecze choć atak dalej leci. Dopiero po odświeżeniu mamy ponownie miecze i polecenie. zresztą co chwile jest problem z...
  3. *El Gato*

    [Ulepszenie] Ulepszenie podglądu poleceń na aplikacji

    Witam Na pewno każdy z graczy miał sytuację, że było jakieś odbijanie w sojuszu a w danej chwili do dyspozycji była tylko apka;/. Dlatego pomyślałem nad ulepszeniem widoku (podglądu) poleceń gdyż często przy odbijaniu farmie łaski. Wrzucanie czarów na 30-40 ataków staje się udręką na apce...
  4. *El Gato*

    [To nie błąd] Błąd Forum

    Witam Jak dla mnie jest to oczywisty błąd forum, to ja decyduje od kogo chce otrzymywać wiadomości a od kogo nie, więc dlaczego mam je czytać od teamu? Tym bardziej że nie życzę sobie by pewne osoby z teamu do mnie pisały a jeśli mają coś ważnego do przekazania to niech to robi CM czyli...
  5. *El Gato*

    [To nie błąd] Zły odnośnik na mapie strategicznej (lub coś w tym stylu)

    Po aktualizacji jak zawsze kupa nowych błędów :D oto kolejny który się pojawił wraz z cudowną pracą techników z inno Przechodząc do mapy strategicznej po wyszukaniu jakiejś wyspy kliknałem 2 razy by zbliżyć widok i ukazało mi się takie coś jak na 2 screenie, zamiast zbliżenia mam okienko do...
  6. *El Gato*

    [Ulepszenie] Przechodzący bohaterowie na kolejny świat.

    Witam Na początku chce zaznaczyć że teksty typu "to niesprawiedliwe względem nowych graczy" czy "zbyt duża przewaga nad nowymi" będą kiepskim argumentem by tą propozycje odrzucić. Jak wiadomo światy są coraz krótsze przez co nie ma szans na to by rozwinąć wszystkich bohaterów na maksymalny...
  7. *El Gato*

    [To nie błąd] Błędnie wyświetlana pojemność łodzi transportowych

    Witam Nie jest to poważny błąd ale może wprowadzić mało doświadczonych graczy w błąd. Podobna sytuacja jest też ze zwykłymi łódkami gdzie przy zbadanych kojach i bez wskazuje na taką samą pojemność (26)
  8. *El Gato*

    [To nie błąd] Błędnie zliczona ludność w mieście

    Witam Po zakończeniu mini eventu Portal Hadesu wystąpił błąd związany z ludnością, wcześniej miałem w mieście 0 wolnej ludności a obecnie mam -228 a nic z miastem nie robiłem:P Te zjawisko występuje na kilku serwerach ale osobiście spotkałem sie z tym na geli i helorusie.
  9. *El Gato*

    [Ulepszenie] Nowy bohater - Ifikrates

    Witam Skąd propozycja? Otóż już tłumaczę. W grze mamy Chirona,Odyseusza i Ferkiona, odowiedzialni oni są za skracanie rekturacji jednostek lądowych(czasowo lub koszt i czas). Odpowiednio Chiron - Hoplici, Odyseusz - Szermierze, Ferkion - wszystkie jednostki lądowe, ale brakuje mi tutaj bohatera...
  10. *El Gato*

    [To nie błąd] Błędna ikonka w symulatorze

    Witam może to nie jest jakiś wielki błąd ale jednak trzeba to poprawić Dodatkowo mam pytanie czy czar Sprawność łowczyni nie powinien działać na Erynie, co prawda jest to jednostka mityczna ale też jednostka dystansowa a czar opisany jest w taki sposób , sprawdziłem w symulatorze że ten czar...
Do góry