Wyniki wyszukiwania

  1. adams75

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    kurcze ludziska jak dzieci w piaskownicy . dajcie sobie spokój i pokażcie na co was stać ;)
  2. adams75

    Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    DEIF DION
  3. adams75

    Dyskusja na temat nowego świata

    wytłumaczcie mi o co chodzi . chce założyć miasto na innej wyspie wyskakuje mi info że wybrałem nie odpowiednie miejsce . nie że dany palik jest juz zajęty przez innego gracza .
  4. adams75

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    dziekuję . Troszkę skopali z tymi niby bonusami
  5. adams75

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    wtam .niech ktoś mi zdradzi jakie sa ustawienia tego swiata to może zagram
  6. adams75

    Dyskusja na temat nowego świata

    dajcie jakiś swiat z nowym systemem podboju cudaki ustawienia 3/3/3 bonus 23-7
  7. adams75

    Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    niech zrobią świat z cudakami nowy system podboju prędkość 3 sojusz 60 osób bonus nocny 23- 7 to ludzie się znajdą do gry większość z nas starych wyjadaczy czeka na taki świat bynajmniej ja na taki czekam bo to są dobre ustawienia
  8. adams75

    Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    jak będą lepsze światy i ekipy to można pograć i wtedy wraca chęć i motywacja ;)
  9. adams75

    Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    witam jak tam sytuacja na świecie załączyłem urlop i zastanawiam się czy jest po co wracać . i pytanie jak tam sojusz dzika horda jeszcze istnieje
  10. adams75

    Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

    maniuś szykujemy się na jesień .wpadaj będzie stara ekipa
  11. adams75

    Czy powinien zostać wprowadzony czas pokoju na Święta Wielkanocne?

    ja zagłosowałem na tak . chociaż jest jak jest to mimo wszystko to czas dla rodziny
  12. adams75

    Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

    o nas zapomnieli
  13. adams75

    urlop

    urlop
  14. adams75

    Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    poczekam . dalej bede odpoczywać od grepo :D ale bedzie wesoło . cartel abdera dobra stara ekipa
  15. adams75

    Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    warto wbijać ?
  16. adams75

    Statki

    B2-D3-F8-H5-E7-C4-J10-A1-G9-I8
  17. adams75

    Dyskusja na temat nowego świata

    2/2/2 nowy system brak morali bonus 23-7
  18. adams75

    Sytuacja na świecie Dyme

    elkomediant ty jeszcze grasz w grepo powinni ci tak dupsko skopac aby odechciało ci sie grac ,sam sobie smrodu narobiłeś a teraz płaczesz że ci apka nie zadziałała oj ty biedaku hahaah
  19. adams75

    Sytuacja na świecie Apollonia

    własnie się dowiedziałem że AP maja bunt na cudaku .jakieś łosie im na piramidach bunt władowały hahaah
  20. adams75

    Dyskusja na temat nowego świata

    dokładnie popieram .zlikwidować złoto bo to wypacza wynik gry i stawia graczy na nie równym poziomie nie każdego stać na wywalanie parę setek . jeżeli już to można zostawić premkę .ja rozumiem że dzięki temu utrzymujecie serwer ale więcej graczy będzie z chęcią grało i wielu powróci znam paru...
Do góry