Wyniki wyszukiwania

  1. Sytuacja na świecie Mochlos

    Z powszechnej wiedzy, czym jest morale na Grepo czy też znaczenia językowego. Z definicji morali jaka znajduje się na Wiki.... Tutaj nie ma morali. Jest przedział punktowy w którym można atakować (tyczy tylko ataku) i wynosi on sztywno 20%. Morale w czasie walki jest zawsze na max (100%).
  2. Sytuacja na świecie Mochlos

    Tak tylko nawiązując do ustawień to tutaj nie ma morale. Morale to byłby zbyt wielki luksus. xd
  3. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Wersja mobilna swoją droga ale czy Wam też siadła rozdzielczość strony w wersji desktopowej po dzisiejszej aktualizacji? Nie widzę jakichś nowych elementów, a przewijanie strony o pół centymetra jest trochę śmieszne i irytujące jeśli chodzi o skrajne elementy. :) (sprawdzone na Chrome i Edge)...
  4. [Wyjaśnione] ostatnia aktualizacja achilles

    Przycisk sprawiał problem przy wartościach krańcowych np. jeśli było wymagane 4 to czasem przepuszczał czasem nie mimo iż wartość wyświetlona wynosiła 4. Ścinając liczbę mieszkańców o 3-4 i więcej wychodzi, że nie przycisk był problemem, a ustalona liczba mieszkańców w mieście. To się nie trzyma...
  5. [Wyjaśnione] ostatnia aktualizacja achilles

    Uznali, że najłatwiej naprawić problem z aktywnym przyciskiem budowania przy niewystarczającej liczbie mieszkańców obniżając limit mieszkańców na miasto. :D I jak tu nie kochać ich dev teamu. :P Tylko teraz nie zgadzają mi się liczby do rekrutacji ehhhh. :)
  6. Pasek przewijania raportów.

    ? Bez znaczenia. :P
  7. Pasek przewijania raportów.

    Mi akurat w wiadomościach przewijanie na dół działa. :p I w sumie jak sobie tak teraz wspomnę to z tymi paskami to jest tak 50/50 w niektórych oknach śmigają jako tako w innych nie, a funkcjonalnie to przecież ten sam element. :)
  8. Pasek przewijania raportów.

    Siema, wysyłałem kiedyś zgłoszenie w grze ale w jakimś celu dostałem info żeby to zdublować to piszę i tutaj. Chodzi o przywrócenie normalnej funkcjonalności paska przewijania w oknie raportów (czyli niech działa za pomocą strzałek, przesuwania, scrollowania itd) jak każdy normalny pasek, a nie...
  9. [Wyjaśnione] Cel społecznościowy - bonus surowców

    Hey, mam taką małą sprzeczność, sytuacja taka: zaczynamy grę na nowym świecie w trakcie trwania eventu albo tuż przed nim. Mamy więc bonus do surowców dla początkujących. W między czasie na serwerze osiągnięto cel społecznościowy I. To po zakończeniu bonusu początkowego bonus społecznościowy...
  10. Sytuacja na świecie Sestos

    A tam, świat jest już ustawiony, event zabił wszystko, możesz klepać deffa we wszystkich miastach w opór a i tak jak zbijesz jedną paczkę mityków to za niedługo leci kolejna :) Rozbijasz całą okolicę i klepiesz armię praktycznie "za darmo". No ale któż bogatemu zabroni :D Pozdrowienia dla...
  11. [Wyjaśnione] Luksusowa rezydencja.

    Dzięki, a co jeżeli np bohater jest w tym czasie "martwy"?
  12. [Wyjaśnione] Luksusowa rezydencja.

    Hey, W opisie bonusu jest, że bohater dostaje 2 punkty doświadczenia jeżeli nie weźmie udziału w ataku. Chodzi o to żeby nie był w trakcie ataku o północy, czy nie atakował przez całą dobę?
  13. [Wyjaśnione] Manty atak/kolon

    Odp: Manty atak/kolon Pewnie o to czy może zaatakować mantami atakujące siły morskie. Nie możesz. W tej grze jedyną opcją uderzenia w idące na nas ataki jest używanie "czarów" czyli boskich mocy.
  14. [Wyjaśnione] Statki ogniowe i hydry

    Odp: Statki ogniowe i hydry Dzięki wielkie za wyjaśnienia :)
  15. [Wyjaśnione] Statki ogniowe i hydry

    Odp: Statki ogniowe i hydry Wyjątki wyjątkami, ale byłem już tutaj pouczany, żebym czytał wszystko dosłownie. Więc analizując dosłownie, ni w ząb mi się to nie zgadzało dlatego dopytuję. Wychodzi więc na to, że jednak nie można się kierować dosłowną interpretacją dlatego jestem i będę wdzięczny...
  16. Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

    Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Nie lubię obrażania mnie bez podstaw. Rozumiem, że określenie "ofiara losu" stosujesz do swojej osoby z racji braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Przepraszam, ale nie mogłem nie odpowiedzieć.
  17. [Wyjaśnione] Statki ogniowe i hydry

    Odp: Statki ogniowe i hydry Ale na takie lądowe mityki falanga już działa? czy też nie dotyczy w ogóle mitycznych? Trochę mi nie pasuje to rozwiązanie z ogniami z tym co jest napisane w wiki, bo tam jest, że działa na ataki dystansowe. a podstawową bronią statków ogniowych jest grecki ogień...
  18. Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

    Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Dokładnie, było to powiedziane w początkowej wiadomości iventowej. Ja sobie zostawiłem całkiem sporo skorupek na tą okazję bo niby gdzie miałem je poupychać? Mogłem na siłę wydać np na monetki ale po co. Nie wszyscy mają wykupione za złotko...
  19. Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

    Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego A czyli jednak dobrze pamiętałem, dzięki za info :)
  20. Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

    Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Czyli sklep był otwarty tylko 4h i to w nocy, no to normalnie dali czasu :( A jak ładnie pisali, żeby się nie martwić i sklep będzie otwarty dłużej i wszyscy zdążą zrobić zakupy :/
Do góry