Wyniki wyszukiwania

  1. Pasek przewijania raportów.

    Siema, wysyłałem kiedyś zgłoszenie w grze ale w jakimś celu dostałem info żeby to zdublować to piszę i tutaj. Chodzi o przywrócenie normalnej funkcjonalności paska przewijania w oknie raportów (czyli niech działa za pomocą strzałek, przesuwania, scrollowania itd) jak każdy normalny pasek, a nie...
  2. [Wyjaśnione] Cel społecznościowy - bonus surowców

    Hey, mam taką małą sprzeczność, sytuacja taka: zaczynamy grę na nowym świecie w trakcie trwania eventu albo tuż przed nim. Mamy więc bonus do surowców dla początkujących. W między czasie na serwerze osiągnięto cel społecznościowy I. To po zakończeniu bonusu początkowego bonus społecznościowy...
  3. [Wyjaśnione] Luksusowa rezydencja.

    Hey, W opisie bonusu jest, że bohater dostaje 2 punkty doświadczenia jeżeli nie weźmie udziału w ataku. Chodzi o to żeby nie był w trakcie ataku o północy, czy nie atakował przez całą dobę?
  4. [Wyjaśnione] Statki ogniowe i hydry

    Hey 1. Czy na hydry działają ulepszenia jednostek lądowych np. falanga czy morskich - taran i analogicznie wiatr w żagle zeusa 2. Czy statek ogniowy jest jednostką dystansową (teoretycznie powinien być) i działa na niego bonus artemidy?
Do góry