Wyniki wyszukiwania

  1. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gra na tym świecie opiera się teraz na łapaniu spadochroniarzy po urlopach nie oszukujmy się, tyczy się to obu stron z tym wyjątkiem ze tych urlopów u Kolorów jest najmniej dlatego stoją na czele
  2. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie, jeśli zakończenie świata będzie wymuszać grę w maks 30 osób w sojuszu, bez żadnych drugich członów czy innych. Nie myślałem dokładnie jak by to miało wyglądać tylko teoretyzuje żeby o zwycięstwo walczyły mniejsze grupy co spowoduje większa liczbę sojuszów co za tym idzie wiekszą...
  3. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Chodzi mi o to że nie oszukując się graczy jest mniej niż kiedyś dlatego powinien zostać wprowadzony system wymuszający podział na większą liczbę stronnictw rywalizujących ze sobą.
  4. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie, nie pisze już tylko o tym świecie ale ogólnie o praktycznie każdym świecie grepolis w którym następuje ten sam cykl, podziału na ekipy i lepianki by w końcu ekipy przyłączyły graczy z lepianek (siłą lub dyplomacją) po czym następuje stagnacja i wzajemnie szachowanie 2 stron z których koniec...
  5. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tylko że drugie i trzecie miejsce to zazwyczaj odłamy 1 miejsca XD
  6. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tylko szkoda ze to jest zazwyczaj 1 maks 2 ekipy a opozycja do nich jest lepianka z reszty graczy
  7. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Propozycja została za akceptowa w kwietniu i do tej pory nic
  8. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak
  9. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    W takim razie tak jak pisałem losowe miejsca startu zawsze, skończą z wchodzeniem gangów ugadanych to akurat plus i minus, albo zakończenie świata wymuszające podział na mniejsze grupy
  10. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie wiem może mniej ludzi w sojuszach i ograniczona liczba paktów ? A może zawsze losowe miejsca startu by to rozwiązały
  11. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Szkoda że światy dzielą się na dwa stronnictwa zazwyczaj, a nie np. na 4-5 strony wtedy były by emocje i dyplomacja a tak to zwykłe wyczekiwanie jednej strony na potknięcie się przeciwnika i stopniowe przyciskanie a z drugiej strony przeciąganie gry jak najdłużej i również liczenie na wywalenie...
  12. Quash

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    i jest agresywny
  13. Quash

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Niech twórcy grepolis pomyślą nad stworzeniem jakiś zakładów bukmacherskich to byłby dobry biznes, można było by np. obstawić kto komu ile okupacji zbije przez określony czas albo że jakaś okupacja padnie po 10 paczkach mitów
  14. Quash

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wstawcie sobie tutaj kto jest koalicją a kto siepaczami
  15. Quash

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tylko żebyście nie byli Bonusem BGC :rolleyes:
  16. Quash

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na tym forum brakowało tylko Marcina Najmana teraz jest idealnie.
  17. Quash

    Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na tym świecie powinien być bonus 25% do ataku dla jednostek mitycznych a w statystykach jednostek widnieje standardowa wartość, czy to jest jakiś błąd czy ten bonus dolicza sie dopiero przy ataku ?
  18. Quash

    Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja tam mam wszystkich na zielono :cool: Jestem pacyfistą
  19. Quash

    Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Niedługo będzie rzeźba....
  20. Quash

    Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    To ja też sobie obrazek wstawię
Do góry