Wyniki wyszukiwania

  1. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Od razu mówię że nie czytałem kilku ostatnich stron ;) Odniose się do tej całej dramy z tadiushem. Gracz ten starał się dołączyć do nas pisał wielokrotnie do naszego rekrutanta lecz bez pozytywnej odpowiedzi. Tadiush zaczął pisać po naszych graczach że co ma zrobić żeby do nas dołączyć jedni go...
  2. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie plusy tylko jeden plus to za mało :/
  3. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak tak każdy kto oddaje miasto każdy kto wali szare to szpieg Sorki ale już kończę ta wymianę szkoda na to czasu. Każdy ma swoje za uszami ty i ja bez sensu dalej się błotem obrzucać
  4. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Też macie świetną ekipę i bardzo dobrych graczy a może nawet lepszych taki Rabbitek jest nie do ruszenia jak czaruje każdy atak :D Macie potencja teraz wzmocnieni o waszą czołówkę (zyga, safona, banita) Całkiem ładny sojusz macie Wcale nie gorszy od naszego i pewnie przy innych warunkach...
  5. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Radzę kiedyś spróbować zagrać bez paktów i dookoła mieć czerwono kto by to nie był to będzie ciężko jeśli jeszcze wszystkie znaczące sojusze dogadują się na ten jeden. Próbujemy cały czas raz wychodzi raz nie Mówię nie łatwo się gra 90vs300+
  6. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Szaraki pojawią się z naszej strony to też polecicie nic w tym dziwnego Rozwinąłem to w tej wiadomości BTW wielu sceptyków było a tu się nawiązała fajna walka mamy ciekawy świat ;) widać że walka tak szybko się nie skończy jedna ani druga strona nie odpuszcza widać po ostatniej akcji że...
  7. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    gość 2 dni bez sojuszu i nie potraficie mu miast zabrać broniąc się sam nie wszystkim podoba się prowadzona polityka cyrkowców nabijanie pw + fejkowanie po nocach + traktowanie graczy jako farmy miast nie mam nic do Ciebie Mazur ale niestety na was się to też odbija
  8. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Niezła beczka śpiochy RIP Walimy szare
  9. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    aferka aferka wyciekły nagie zdjęcia alfy !
  10. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Miałeś kronikę pisać :D
  11. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    W nocy śpiochy atakujecie i myślicie że was przyjmiemy ? pff Atakujecie na 12 :)
  12. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Jesteśmy grzeczni i nie przeszkadzamy w takich imprezach masowych. Tylko mam żal że nie zaprosiłaś :(
  13. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzisiaj jest o czym pisać. Dużo ciekawych walk na świecie. Akcja z obu stron miasta tracone, zyskane. Jak myślicie kto dzisiaj dostanie blaszkę atakującego i obrońcy. yhyyy tak tak tak Ta dam. Gratki ;)
  14. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dlatego alfa uciekł na urlop. Mięczak z niego :D
  15. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Pewnie że tak ;)
  16. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Bronderku przejęliście nam kilka miast i gratki za akcję i wykorzystanie sytuacji ze zbanowanymi graczami i nieaktywnym. Cieszysz się jakbys już świat wygrał. Mam wrażenie że Cię trochę fantazja ponosi
  17. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Chcieć a móc to dwie różne rzeczy :D Jak grał to kiepsko Ci to wychodziło :D
  18. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Hmmm Złoty to szaleniec takie miasta przejmować :D Gratki za akcję musimy więcej deffa robić :D
  19. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oj tam trzeba wbijać sobie szpileczki :D nadymamy się od tego jest forum potem gra weryfikuje :D Lepiej się gra gdy forumowe dyskusje się zaostrzają. Choć tutaj nikt nie chce się włączyć w prężenie muskułów :( Marta nie straciłem miasta na cudach na Idalium. Może myślisz ogólnie o sojuszu że ja...
  20. garudoo

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Najlepszy sojusz na świecie :D Na świecie Pegas oczywiście :D
Do góry