Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    hm trochę minęło, mogłoby być info ;)
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    a nie lepiej od razu -20%? :) żeby co innego stało się faktycznie lepsze?
  3. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    gratulacje dla Dziobów. Weszłam tylko obserwować, a potem jakoś tak wyszło że sypałam cudaki. Szkoda że się nie udało Wam przeszkodzić, bo może byłaby w końcu jakaś walka na tym serwerze :D... Ale ogólnie no jest jak jest :D Jeszcze raz gratulacje ^^
  4. Oreos - rozmowy o świecie i nie tylko

    ja nie jestem "wszyscy". Już nie przesadzaj znowu :p chce trochę pograć. To pytam.
  5. Oreos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Hey będę pierwsza... Przygarnie mnie ktoś do sojka?
  6. Dyskusja na temat nowego świata

    w sumie kto Ty... bo przez tyle lat gry w grepolis, to Cię nawet nie znam
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    Przygarnie mnie ktoś do sojka?
  8. Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    a chciałam zapytać... czy da się jakoś przywrócić wygląd poprzedniej aplikacji... :(:(
  9. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    W zasadzie Siemson ja podobną zabawę miałam na Hermonnasie... Chociaż trochę smutne dowiedzieć się, jak już moja ekipa przegrała tamten świat... że przeciwnicy, których grało jakoś teoretycznie 250 graczy vs mojej 100... to jak potem ich sojusznik/gracz mi powiedział, to były multikonta... nie...
  10. Gracz roku 2022 - Głosowanie

    Głos na diabeloos a) Avenlie b) Dion
  11. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    aha czyli kilka albo świat wstecz...
  12. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ey Samiec, a który świat ma teraz ten limit 20 osób w sojuszu? Żeby nie było ja pytam, bo po prostu obecnie tego nie ogarniam. Jak zaczęłam grać to limit graczy w sojku wahał się gdzieś tak między 50-60 najczęściej.... Nie pamiętam czy limitem największym to nie było 80.
  13. Gracz roku 2022

    Popieram obie kandydatury, ale skoro Alpha nie chce brać udziału, to poprę kandydaturę Hochola, dodając coś od siebie... i dając drugą sugestię :) a) Avenlie, grałam w 2022 na Dionie, obecnie urlop tego konta b) hochol c) hochol d) hochol to bardzo spoko gracz, z którym bardzo dobrze się...
  14. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Znasz tylu polskich graczy? O. PS ktoś się podzieli jakimś ciekawszym raportem z punktami walki z tego świata?
  15. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    w sumie to by było mega ciekawe zobaczyć jak się biją tak 3 ekipy po 500 osób. Nierealne, żeby się tak zebrały myślę (chyba że się mylę) xDDDD Raczej wtedy by mapa była tylko niebieska :) i gra w grepolis to byłoby palikowanie wysp i złomowanie wojsk na sobie.
  16. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    a mi dalej przykro że średnio zoorganizowane akcje widziałam z obu stron... Zwłaszcza, że kojarzę pewne nicki z dużo, dużo lepszej gry... Może byłam na złym froncie? :P a co do koronek, też miałam mieszane uczucia, ale ile można wegetować na zasadzie -> jesteś czerwony, nie oddam Ci wioski, ale...
  17. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    przykro mi, nawet tego mi się nie chce :P
  18. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    w sumie nie pamiętam Adaś, czy tego określenia to Ci sama nie użyłam.... ale ładne PW wpadło mi u Carycy, niby już kolejny dzionek od tego, a ja dalej się z tego tytułu ciesze :)
  19. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    co prawda nie mam psów myśliwskich, a pasterskie... ale pożyczyć Ci, by zagonić łosia? :P Tylko pamiętaj - Twoje rogi, a ja bym zjadła jakąś dobrą potrawkę z łosia :D
  20. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    może gdzieś na świecie organizują... lupka i szukasz :P
Do góry