Wyniki wyszukiwania

  1. [Wyjaśnione] konkurs

    Czy jeśli mam jakieś wątpliwości co do zasad aktualnego konkursu to powinnam pisać wiadomość prywatną do autora konkursu?
  2. [To nie błąd] Rozjechane forum sojuszu

    Od rana, co wejdę w jakikolwiek temat, to albo widze w tle własne miasto, zamiast tematów na forum, albo totalnie mi się forum rozjeżdża z tematami w dół, a potem właśnie w ogóle te tematy nie są widoczne, a widok, jakbym była na swoim mieście. Problem zauważony na Dion
  3. [Naprawiony] Brak możliwości logowania

    Hm dostałam komunikat o jakieś aktualizacji, kazało odświeżyć, a teraz nie pozwala się zalogować do żadnego serwera... To zamierzony efekt czy błąd?
  4. [To nie błąd] Błąd po aktualizacji

    Wraz z nową aktualizacją, nie widzę na swoich miastach czy działają mi jakieś bonusy czy nie ;) I np. chciałam puścić zewik gdzieś, bo myslałam, że się skończył, bo nie widzę informacji, a tu się okazuje, że on dalej działa :3
  5. Powiadomienia

    Zastanawia mnie w sumie jeszcze jeden błąd, który do tej pory nie został naprawiony. Mianowicie powiadomienia o ataku, dalej nie przychodzą tak jak powinny, a na dodatek ostatnio znowu mam powtórkę, że siedząc na przeglądarce i grając w grepolis powiadomienie, że mnie atakują przychodzi po...
  6. [Naprawiony] Dźwiek w apce

    Z czego może wynikać fakt, że mimo wyłączenia w ustawieniach dźwięku na apce dalej po logowaniu mam włączony? Pytam, bo odklikuje go co i rusz i nadal chodzi, mimo że totalnie mi to do szczęścia na aplikacji niepotrzebne ;/
Do góry