Wyniki wyszukiwania

  1. ImProGrzybiarz

    Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

    4/4/4, zakończenie Cuda, morale nieaktywne, 00.00 - 08.00
  2. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    FO po urlopach cyrków be like:
  3. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ciężko podbija się urlopy XD
  4. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Kto pytał XD Tłumaczenie się, że później wszedłeś, jest żadnym tłumaczeniem. Dlaczego? Przykładem ludzie do których skaczesz. Weszli miesiąc przed Tobą i zarówno w deffie jak i offie mają znacznie większe liczby. A to tylko miesiąc różnicy. Ty: VS Skaczesz chłopie, a nóg nie masz. To...
  5. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Rozumiem, że polecasz mu swoje ulubione zajęcia, zastanawia mnie jedynie, jakim cudem tu dotarłeś, skoro nie potrafisz odróżnić Lisa od swojego starego. W cyrku na słonia jeż mówisz?
  6. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Z pieskami na posyłki nie rozmawiam. Jak lubisz mydełko upusczać to zapraszam do zygi na pw. A jemu pozwól się osobiście wypowiadać. To wszystko co masz, nie oczekiwałem w sumie nic więcej. Ja nie oddałem miasta za darmo jako radny i nie olałem sojuszu i kolegów, którzy dalej chcą walczyć.
  7. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    btw kolejny kret oddaje miasta za darmo:
  8. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ale to jest pełny ss, sam z siebie to napisałeś XD
  9. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    SS z czasów kiedy prawie się zdecydowaliście na odłączenie się od Cyrków (przez veto jednej osoby nie doszło do skutku) i dołączenie do nas? XD
  10. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    PW zostaje w sojuszu, bo tak NU i NZ by prawie nic nie miały. No i złom też nie wlicza się do pw sojuszu XD
  11. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To że morale macie niskie i wasz gracz, podobnie jak nasz, wypiął się na was. To od razu, że szpieg. Gdybyśmy szpiega mieli, to gra by się o wiele szybciej skończyła.
  12. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    POTĘŻNA ekipa dostała AŻ 6 miast i dzięki temu nic się nie zmieniło i MA DALEJ odpaloną dominację XD
  13. ImProGrzybiarz

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tbh to z mydłem i nie poszło zbytnio bo 300 vs 80 i dalej nic specjalnego się nie działo XD
  14. ImProGrzybiarz

    [Nowość] Wieża obserwacyjna

    Nawet ok, ale działa tylko w sojuszu / ewentualnie ustawia się w polityce sojuszu, czy widać dla sojuszników. I jako budynek specjalny najlepiej.
  15. ImProGrzybiarz

    Gracz Roku 2020 - Głosowanie

    Black Shira emporion
Do góry