Wyniki wyszukiwania

  1. [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) dunker b) Pharai, Teos, Chania, Himera
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Może chodziło o północ, ale w LA ?
  3. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Mazur, mnie zastanowiło, dlaczego ludzie od Was jak nekromanta czy jestem numerem1, którzy albo złocili tutaj albo na innych światach, tak szybko skończyli grę. Wielka szkoda, że nie pograliście dłużej, bo się ciekawie zrobiło. A ta mini akcja to było kilka stron buntów, wybronionych chyba w...
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Gra powinna przejść na inny model. Abonamentowy. W cenie premka i jakaś ilość złota do wydania na cokolwiek. Pytanie, ile gra miałaby kosztować miesięcznie. 50 zł ? 100 zł ? Szanse byłyby wyrównane. Zagadka, czy to się właścicielowi gry opłaci. Bo dzisiaj ileś tam osób kupi pakiety startowe plus...
  5. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bo nie jest gra zręcznościowa czy wojenna, a strategiczna. Liczy się chłodna kalkulacja i pomysł na wygranie świata trzeba mieć od pierwszego dnia. Kilka elementów musi zadziałać. W naszym przypadku cyborgi dokonywały obliczeń na bieżąco, bo przecież sytuacja się też zmieniała na świecie. Są...
  6. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Prosimy o niefejkowanie naszego kolegi, bo ma urlop włączony i nie może odpowiedzieć. O cholerka, on chyba na cudach jest...
  7. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    13 grudnia spałeś do południa, 5 lutego nie kop leżącego, czy jakoś tak to było ?
  8. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie dość, że grają na botach do synchro, to jeszcze mają kody do wbijania na cudaki.
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Na wstępie duże szacunek za jakość wpisów na forum. Obie strony udowodniły, że można się fajnie bawić i przy okazji nie trzeba na forum się obrażać, prowokować itd. W zasadzie chyba wszystko zostało już napisane. Mimo to także tutaj chciałem wyrazić uznanie dla szefostwa Lisów. Nigdy nie...
  10. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja wiem, co się ruszy. Kontynuacja haniebnego złomowania się.
  11. Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    a) dunker, Messyna b) Doctor Strange c) Doctor Strange Zgłaszam tę kandydaturę z kilku powodów. Zawodnik, którego przedstawiać szerzej nie trzeba. Nadał zupełnie innego znaczenia pojęciu cuda -nomen omen - na cudakach. A jak sypał cudaki... Gdyby nie On, świat by się skończył znacznie...
  12. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Like oddany, może jakoś przeżyję :) A merytorycznie to się zobaczy, kto wygra. Dostrzegam elementy skruchy, bo kilka tygodni temu już na forum nas pogrzebaliście. Morale u nas padło, czy jakoś tak... Teraz już dostrzegacie możliwość, że nie wygracie.
  13. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Zacznij może propagandysto królikowy rodem z tvpis od napisania mojego nicka bez błędu. Z coraz mniejszym poważaniem, dunker
  14. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A co ja takiego zrobiłem ? Zacząłem wioski zabierać na waszej wyspie, bo o to w tej grze chyba chodzi. To ściągnęliście moralowca, wsadziliście mu deffa za murek i zaczął mnie złośliwie po nocach budzić. Wysyłał ataki co kilka minut albo wysyłał i cofał. To znalazłem lekarstwo, jak się okazało...
  15. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Czekamy jeszcze na wpisy innego kolegi, jakieś podsumowanie z rapkami itd. :D
  16. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie bądź taka skromna. O Tobie też akapit by był :P
  17. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Kolona bym nie miał, gdybym miał inny rozkład dnia i bym pomyślał trochę :P Albo miałbym jakąś szansę na obronę. Tak czy siak po wiosce.
Do góry