Wyniki wyszukiwania

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    gratulacje dla dziobów i taki podziw (nie wiem czy to dobre słowo) dla dziobów2
  2. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    problem w tym że jak nie ma ro jest łatwiej.... tak sobie porównuje do poprzednich światów i jakoś tak to wygląda dziwnie, dzioby są silne słabością pozostałych, a sojusz w którym grałem, tylko na rozbiórkach oparty, powodzenia i tak sie pobawiłem przez 2 tygodnie
  3. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    jeśli mowa o sojuszach to muszę przyznać, że dzioby to wybitny sojusz, myślałem że dajecie radę, no ale zaangażować tyle osób, żeby jedną sobie grającą samotnie zaatakować. grepolis zeszło na psy, jedni zajmują sie tylko rozbiórkami a inni musza sie wszyscy zaangażować, żeby zająć wioski kogoś...
  4. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ktoś miał pracowitą noc, tyle miasteczek wyłączyć i przekształcić w szaraki, czy support nie namierzył tego mistrza?
  5. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    znajdzie sie dla Ciebie jakiś nowy Świat o podobnych parametrach ;)
  6. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    piekło zamarzło i setki słupów nie pomogły, świat zostaje zamknięty :)
  7. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    no i z powrotem pojawiają się miasta z ochronką, zatem świat przeszedł w fazę :"niekończąca się opowieść"
  8. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    strasznie pozamykane sojusze, chyba wszyscy pogubili klucze
  9. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    szukam jakiegoś sojuszu na M55
  10. Sytuacja na świecie Mochlos

    ale tu posucha w komentarzach
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    dzięki
  12. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    czy na tym świecie gra ASCO2000?
  13. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    zostaje grad kul na te minimiasta
  14. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    myślisz że aż 300 osób gra, wydaje się że zdecydowanie mniej, część złoci więc się im opłaci trzymać serwer
  15. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    a pełno jest takich i jakimś cudem długo istnieją i nie zamieniają się w szaraki i pewnie rzez to liczba graczy sztucznie jest duża - albo ktoś sporo inwestuje w ten świat piniądza i trzymają
  16. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    no właśnie, ktoś tworzy nowe paliki, ciągnie do 900 pkt i zostają, a tak przy okazji to dziękuję ASC0 bo już myślałem że nowego miasta nie założę a tu tyle darmowych pkt walki mi dostarcza że idzie rozwój jak burza ;)
  17. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Jak myślicie ile jeszcze to potrwa?
  18. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    szukam sujuszu, jestem na M55
  19. [Wyjaśnione] podwajanie premii w tawernie

    dzięki wielkie za odpowiedź, zwłaszcza taką
  20. [Wyjaśnione] podwajanie premii w tawernie

    mam pytanie czy te podwojone premie wygenerowane w czasie promocji x2 będą działać bezterminowo czy tylko w czasie trwania promocji (24h)
Do góry