Wyniki wyszukiwania

  1. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    według Pani odpowiedzi atakiem na szare nie można ściągnąć ochronki. Próbą przejęcia kolonem tak i tyle w temacie. Czy może źle zrozumiałem?
  2. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    Problem jest w przepływie informacji. Po prostu pamiętam jak zdejmowałem ochronę atakiem, a teraz tego nie mogę. Dowiedziałem się tego co chciałem. Było, nie ma. A czy między czasie nie doszło do rozjazdu w tym co jest określone, a tym co faktyczne nie jestem w stanie sprawdzić, za długą przerwę...
  3. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    A ja nie rozumiem jak można tego nie zauważyć. Po 2 latach od zmiany sama napisałaś że taki atak może pozbawić ochrony... Fakt, każdy może się pomylić. Czy w obu systemach wygląda to tak samo?
  4. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    Od 2017 nie możecie dojść do ładu czy można czy nie? No bez sensu. To inaczej pytanie: Czy tak jak jest teraz pozostanie?
  5. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    W którym ogłoszeniu aktualizacji można znaleźć te zmiany?
  6. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    Widzę że to działa sezonowo
  7. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

    To mam inne pytanie. Czy wcześniej było to możliwe, bo nie pamiętam. Wpis na Wiki jest z 18.07 zeszłego roku o tym że 22.07 wejdzie zmiana w aktualizacji biorąca pod uwagę świątynie, ale czy tylko?
  8. drbrzeszczot

    [Legalny] New offline tool

    To jest kopalnia szaraków Pliki językowe Ale skrypt to ktoś inny musi rozgryźć Tu jest działający link, ale skrypt nie działa: GrepoToolWsparcie
  9. drbrzeszczot

    [Legalny] New offline tool

    Jednak działa! Dobra udało mi się to dziadostwo uruchomić. Kiedyś szukałem odpowiednich plików bibliotek, ale nie mogłem znaleźć dokładnie sprecyzowanych. Odsyłam do niemieckiego forum...
  10. drbrzeszczot

    [Legalny] New offline tool

    Z tego co kojarzę ten program nie działa, ze względu na brak bibliotek dll. Czy może znaleziono na to rozwiązanie? Skrypt do tego programu został przywrócony?
  11. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Po ilu % czasu trasy można cofnąć jednostki?

    Jak wyżej...
  12. drbrzeszczot

    [Nowość] Wprowadzenie widoczności współdzielenia łącze w panelu członków sojuszu (dla liderów)

    Kara za udostępnienie takiej informacji może sięgać 10mln eurosów lub 2-4% rocznego dochodu Inno, ale przecież dla naszego zespołu to nie straszne :D
  13. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Morale podczas podboju

    Odnosząc się do cytatu. Czy dotyczy to również nowego systemu? W sensie po podburzeniu, lub sam atak z kolonem ma wyłączone morale?
  14. drbrzeszczot

    [Legalny] Grepodata Indexer

    GREPODATA Zaawansowane narzędzia i statystyki gry MMOG Grepolis Statystyki Gry Zbieramy dane z Grepolis API raz na godzinę. Możesz przeglądać dzienne tablice wyników dla każdego świata gry, a także szczegółowe statystyki graczy i sojuszy. Narzędzia Dodaj naszego bota Discord do swojego...
  15. drbrzeszczot

    [Potwierdzony i zgłoszony] Forum na apce

    Nie widzę nic o tym więc pytam. Co z czytelnością forum sojuszu na apce? Dlaczego apka dostaje epilepsji gdy wchodzi się na forum Sojka? A im więcej wpisów tym gorzej, a jeszcze jak jest pełne konwertów to czytanie jest nie możliwe. Nie da się zescrolowac na ostatni wpis
  16. drbrzeszczot

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Zakończenie świata: Dionizje- Kto zrobi więcej festynów
  17. drbrzeszczot

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Jakie są ustawienia tego beta świata z afrodytą?
Do góry