Wyniki wyszukiwania

  1. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Po ilu % czasu trasy można cofnąć jednostki?

    Jak wyżej...
  2. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Morale podczas podboju

    Odnosząc się do cytatu. Czy dotyczy to również nowego systemu? W sensie po podburzeniu, lub sam atak z kolonem ma wyłączone morale?
  3. drbrzeszczot

    [Potwierdzony i zgłoszony] Forum na apce

    Nie widzę nic o tym więc pytam. Co z czytelnością forum sojuszu na apce? Dlaczego apka dostaje epilepsji gdy wchodzi się na forum Sojka? A im więcej wpisów tym gorzej, a jeszcze jak jest pełne konwertów to czytanie jest nie możliwe. Nie da się zescrolowac na ostatni wpis
  4. drbrzeszczot

    Rzerwacje

    Dlaczego nie widać nazwa miasta na apce?
  5. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Ponowny start

    Czy jak wezmę ponowny start bohaterowie i ekwipunek zostaje?
  6. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Test aplikacji

    Dlaczego Polacy zostali pominięci w testowaniu nowych technologi mobilnej apki grepo? https://en.forum.grepolis.com/index.php?threads/mobile-app-test-update.62811/
  7. drbrzeszczot

    Serwery padły?

    Nie mogę wbić na serwer
  8. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy miecze dominacji się stopniują?

    Za wybudowanie odpowiedniej ilości cudów dostaje się odpowiedni kolor korony, a czy miecze dominacji się stopniują? Szukam o nich info i nigdzie nie mogę znaleźć.
  9. drbrzeszczot

    Nieudany atak

    Zauważyłem w swoim mieście że ktoś przechowuje w nim kolona (jako wsparcie), żeby go szybko zbić wysłałem co miałem- Biremy w końcu mają wartość ataku 24, a kolon obrony 0. Gdy atak z mojego miasta, do drugiego mojego miasta (gdzie jest kolon) dotarł, to w sumie się odbił. Kolon przetrwał...
  10. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Czy jednostki z misji mogą atakować okupację?

    Jeżeli sprowokuje atak w misji tuż przed uderzeniem kolona, to czy gdy on zaparkuje misja go zaatakuje?
  11. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Prędkość

    Jaką prędkość ma iluzja?
  12. drbrzeszczot

    [Ulepszenie] Wewnętrzne ustawienia/ustalenia świata

    Mam propozycję aby gracze przed każdym startem ustalali "polityczne" ustawienia świata. Jak choćby: *ilość paktów do zawarcia *okres paktu *czy dozwolone są akademie? *limit posiadanych miast/pkt w akademii *okres zawieszenia bronii Nie wiem jak inni sądzą, ale rozbijać sojusz na 3 kolejne to...
  13. drbrzeszczot

    [Naprawiony] Błąd protokół: aktualizacja

    Aplikacja na androida nie działa
  14. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Jaskinia

    Czy w przejętym mieście jaskinia się zeruje czy zostaje to co zostawił poprzedni właściciel?
  15. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Urlop

    Czy jeżeli kolon zaparkuje tuż przed rozpoczęciem podbijanego gracza urlopu to okupacje zakończy się w trakcie jego trwania? Oraz czy tak samo działa to w buncie?
  16. drbrzeszczot

    [Wyjaśnione] Ilość jednostek

    Co określa minimalną ilość wysłanych jednostek do ataku?
  17. drbrzeszczot

    Szpital

    Witam wszystkich zainteresowanych. Szpital Zapraszam do dołączenia do naszych pobratymców wesprzeć nas w walce na pohybel naszym wrogom. Poszukujemy osób szczególnie aktywnych, doświadczenie nie jest bardzo istotne. Wychodząc na przeciw nowym graczom organizujemy poradniki, które pomogą...
  18. drbrzeszczot

    [Naprawiony] Aplikacja zamula

    Ostatnio notorycznie gra mi zamula na aplikacji. Często po chwilowym wygaszeniu ekranu. Wyczyszczenie pamięci nic niedało. Przy ponownym uruchomieniu aplikacji wszystko wraca do normy jednak często się zdarza niespodziewanie i jest to bardzo uciążliwe. Miasta zmieniają się z opóźnieniem. Na...
  19. drbrzeszczot

    [Ulepszenie] Tytułowanie na apce

    Brakuje mi możliwości tytułowania członków sojuszu w aplikacji mobilnej, nie jest to pilne ale jest to znaczne udogodnienie, nie zmusza do latania do lapka
Do góry