Wyniki wyszukiwania

  1. Akwarium Morskie

    Pożycz stówkę, mam czute
  2. Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Młody wuc
  3. Dyskusja na temat nowego świata

    Wódz jest tylko jeden, WucCS
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Pierwszy raz zaczęliśmy się bawić w sypanie na poważnie i od razu spadł z pudła hehe
  5. Dyskusja na temat nowego świata

    Reeeel, reaktywacja najlepszych handlarzy, dajcie nowy system, bo na starym nudy na giełdzie
  6. Dyskusja na temat nowego świata

    Jak sprawdzasz giełdę co kilka minut, to możesz zapomnieć o zarobku jeśli na serwerze są "najlepsi handlarze"
  7. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Oby tak dalej! Niech to nie będzie ostatnia zmiana dzięki sugestii społeczności <pręży muskuły>
  8. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dobrze, że wyrzuciłeś tego degenerata
  9. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Widać, że pograł trochę na lepszym systemie
  10. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Siema krulu
  11. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    A ja polecam wszystkim skupować najlepsza surę z giełdy sponsorowaną przez najlepszych handlarzy. Towary pierwszej klasy, nic nie śmierdzi, a dodam, że działamy na prawie wszystkich głównych morzach. Gracze z 44 nie muszą się martwić, bo już niedługo i tam będzie najlepszy towar. Pozdrawiam
  12. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Prawie wszystko się zgadza, poza tym, że surę wysyłamy do mnie, a wiadomości do Oszczepa
  13. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    pepepepepe Zobacz jakie pyszne dla Ciebie omnomnomomnom
  14. Kronika Przedwojenna - Himera

    Chyba ktoś się włamał lanowi na konto, nigdy nie widziałem żeby tak miło do kogoś napisał xd
  15. Dyskusja na temat nowego świata

    Wuc
  16. Artefakt - Serwer Jesienny

    Raz i to na lepszym systemie, dlatego aż się prosi żeby nowosystemowcy powalczyli o tańsze wioski
  17. Dyskusja na temat nowego świata

    Człowiek się szybko przyzwyczaja do lepszego systemu podboju i to widać u Iwonki :muscle:
  18. Prędkość Serwera Jesiennego

    Takie ustawienia to można zaakceptować, ale jak widać nie są ujęte w ankiecie, bo gracze mający jakieś życie poza grą są dyskryminowani od zawsze
  19. Bonus Nocny Na Serwerze Jesiennym

    Vari Kruger zapraszam do skomentowania tych słabych ankiet
  20. Prędkość Serwera Jesiennego

    Już się nie boje, niedługo koniec walki
Do góry