Wyniki wyszukiwania

  1. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Istny monty python na tym forum, nie przesadzajcie bo jak kiedys po buchu tu wejde to umre ze śmiechu
  2. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Barca nie mogła sprostać oczekiwanią prawnym i finansowym gdyż Messi musiał zarabiać przynajmniej 50% tego co wczesniej, a nie oczekiwanią Leo, gdyż on chciał zostać. To tylko podkreśla, że wszystko płynie, czyli zgadasz sie ze mną że na jednym serwerze mozna sie bić na drugim sie kochać...
  3. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    do Alphy: przestrzennie bo twój przykład skupił się na jednostce do jednostki: Nie tobie ostatniemu nie pozwalam spać ale ja to ograniczony jestem do żeńskiej płci ://
  4. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ale ja nie kierowałem postulatu do konkretnego gracza, tylko do grupy osob tzn myślmy przestrzennie. Wyobrazmy sobie ze startuje serwer respią sie kolo siebie znajomi na srodku swiata wiec opcji jest kilka np. kazdy sobie coś rozkminia i wychodzi z tego pare sojuszy, albo ta wygodna opcja
  5. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A jeżeli są osoby które te ekipy zmieniają, albo kreują nowe urozmaicając tym samym rozgrywkę, to chwała im za to bo o tym wlasnie mowilem, co nie zmienia faktu ze wiele osob i tak tego chyba nie rozumie i zaatakowanie jego kolegi na innym serwerze to zdrada i brak lojalności
  6. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Panie Sekundant, to ze ktos zacznie sie bić na danym serwerze z gościem z którym wygrał 3 swiaty i nawet konie kradł nie znaczy ze rezygnują ze swojej znajomości, rywalizacja czysto sportowa, chyba o to własnie chodzi w tej gierce żeby było jeszcze ciekawiej chociaż raz na jakiś czas. Ekipa 10...
  7. Cec0t

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Siema, ja mam takie jedno pytanie bo zauważyłem zapętlającą się tendencje, skończycie grać w tych swoich oklepanych ekipkach? Wiem ze często gęsto jesteście podjarani i z przyrodzeniem w ręce rzucacie się na te serwery. Może to dla was zabrzmi kontrowersyjnie, bo wiem ze środowisko grepolisowe...
  8. Cec0t

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A wbiłem żeby przypomnieć sobie słupienie ;p
  9. Cec0t

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Biorę dusze jak Charon
  10. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    Słyszałaś/eś może o piramidzie w dyskusji zostałem przez Ciebie skontrowany tylko poprzez AD HOMINEM Po 1 "bo siedzisz cicho, wyskakujesz przed szereg" - to siedzę jak cicha myszka czy jednak wyskakuje przed szereg? Po 2 "Siedzisz na tyle, kłapiesz dziobem i udajesz kozaka." - zaznacz sobie...
  11. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    Turek samcem alfa to ty jesteś tylko z nazwy na tym świecie już od samego początku byłeś pyszny bo lepicie jakieś COS w -10 osób a potem COŚ się powiększył o słupów Wez gosciu lepiej zajmij się czymś czym będziesz się mógł chwalić wśród znajomych bo wątpię żebyś cieszył BUZIĘ przy PIWKU jaki ty...
  12. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    Osobiscie to nie chciałem w sojuszu graczy z ATLASU bo wiedziałem jak ich biłem ale zawsze można podać rękę by kogoś nauczyć gry Super Partia -znam tylko paru graczy którzy byli z tamtego sojuszu ale wiem że są dobrzy więc możecie sobie do nich pisać tą swoją propagandę że niby Epsilum się wala...
  13. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    Siema Słuperes i ten samiec alfa co wychyla z dziupli tylko wtedy kiedy wyczuwa chwile słabości xD
  14. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    Jezeli Turek się nie odzywa na forum to wiedz że właśnie dostaje [CENZURA] wpierdziel na froncie
  15. Cec0t

    [Ulepszenie] Nowy bohater- Achilles

    Nie jestem przekonany co zrobić z Achillesem dla światów bez morali może nie istnieć chyba że coś się wymyśli
  16. Cec0t

    [Ulepszenie] Nowy bohater- Achilles

    Witam! Chciałbym przedstawić swoją propozycję nowego bohatera w grepolis. (nie wiem czy pojawił się już taki pomysł) Specjalny bonus(umiejętność) Achillesa: "Podczas ataku na miasto morale armii pod wodzą Achillesa wzrastają o 10%" na każdy kolejny poziom Achillesa procent mógłby wzrosnąć o 0,5%...
  17. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    Od Ciebie tez chyba zadnego powaznego ataku się nie zobaczy sądząc po twoich śmiesznych wynikach w roli atakującego
  18. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    ustaw sobie lepiej nick "Sorry że nie w temacie" xD
  19. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    wiem obserwowałem sytuację myślałem że sobie po prostu gre odpuściłeś ja zacieram ręce i czekam na rozwój sytuacji
  20. Cec0t

    Sytuacja na świecie Gonnos

    no ell nie poznaje cie co prawda to prawda choć nosacze też nie są czyści jak łza bo się wypieli na quality to zachowanie soulsów nie ładnie
Do góry