Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    O w mordę! Świetne ustawienia.l! Grzech nie wejść. Tylko jak ja wytłumaczę swojej kobiecie że szykują się kolejne akcje w Grepo:D
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    Znamy to z autopsji;) Tylko nie Olimp! Kiepski wspomnienia z ostatniego. Walka o duże świątynie i Olimp to prawdziwa porażka. Setki pseudo wsparc jaki ataków w postaci minimalnej liczby woja tak zamulił serwer że odechciało się grać. Chyba że od tamtego czasu wiele się zmieniło
  3. Dyskusja na temat nowego świata

    Z chęcią zawitam. Na angielskim serwerze zaraz kończę i dobrze być w rytmie bojowym. Liczę na dobrą obsadę. Świat standardowo stary system podboju.predkosc 3 i wyżej, morale nieaktywne. Pozdro
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Faktycznie jakiś wyciek by się przydał o nadchodzącym świecie. Z tego wszystkiego nawet i moje koty zaczęły się drapać się między sobą:D
  5. Świat o prędkości 10

    Taaak, człowiek zamiast dobrze ziewnąć nie mówiąc o rozprostowaniu kości miałby pozamiatane.no chyba że miasto na wagę złota to można byłoby pominąć te czynności ale wtedy ryzyko Skórczu by wisiało:D
  6. Świat o prędkości 10

    10?! O panie! Człowiek nie zdarzył by się "złamać" jak miasto miałby już podbijane;)
  7. [Nowość] świat bez golda

    Teraz taki świat chcecie odpalić? Co prawda najlepsze lata gry mam już za sobą ale taki serwer lepiej późno niż wcale zaliczyć. Jestem na tak ,wszystko zależne jakie ustawienia
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Czasami są odruchy na granicy nerwicy ale generalnie jest naprawdę spoko. Taka kolei losu:)
  9. Dyskusja na temat nowego świata

    Stare dobre czasy... Kto może pospać to może. Obecnie tylko pobudka w środku nocy jak dziecko krzyczy "mama pająk" bądź płacz niemowlęcia cxyli mleko :D
  10. Dyskusja na temat nowego świata

    Litości:) Szkoda snu na co 5 minutowe klikanie surki z wiosek rolniczych. Domyślam się że większość ma normalne życie. Szkoła,praca. Weekendowe odpalenie nie jednego by uszczęśliwiło. Piateczek 15-16 I można intensywnie rozbudować wioseczke
  11. Dyskusja na temat nowego świata

    Z tym się zgodzę. Widok sztuki ognia bądź biremy było delikatnie mówiąc frustrujące dlatego limit jak najbardziej tak . Mało tego na Olimp bym nawet zawyżył minimum 20% posiadania woja w mieście. Full byłaby przesada. Jak sobię przypominam serce się krajało na widok tych wrogich zagród zapałek...
  12. Dyskusja na temat nowego świata

    Sama forma przejęcia randomowej swiatyni bądź Olimpu super! Niestety rzeczywistość jest okrutna. Nieczyste zagrania wysyłanie setki wsparc bądź ataków nie mających na celu fair Play gry tylko mulenie serwera tak aby utrudnić bądź zwyczajnie uniemożliwić jakąkolwiek czynność
  13. Dyskusja na temat nowego świata

    Pół roku się czaję na porządną rozgrywkę. Już nawet gotowy jestem na nowy system podboju ruszyć tylko błagam wszystko tylko nie Olimp...
  14. Dyskusja na temat nowego świata

    4 .mocny i szybki. Będzie ostry przesiew tuz po ochronce. To sobie pograliśmy na luzie w zbliżające się krótkie chłodne kiepskie dni. ;)
  15. Dyskusja na temat nowego świata

    Z niecierpliwością zaglądam od początku sierpnia na newsy w sprawie nowego serwera . starzy wyjadacze znają mojego stajla ze starego systemu podboju i nie ukrywam na ten z chęcią zawitam. Prędkość 1-3. Reszta bez znaczenia Standardowo granie na luzie na maksymalnych obrotach;) Pozdro
  16. Dyskusja na temat nowego świata

    Detoks mi nie służy . Parę tygodni i już mi tęskno za grepo. W czwartek zobaczymy czy wejdę aby grać na pełnych obrotach;) Pozdro grepomaniacy.
  17. Dyskusja na temat nowego świata

    Cyfry nie kłamią .kolei na stary system, prędkości 1/2 zapewne z morale,ale to już bez różnicy.
  18. Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    Gram tylko na serwerze Lato i moja opinia oparta jest tylko o ten serwer . Gracze jak i książkowi bądź filmowi bohaterowie nie muszą być krystalicznie czysci gdyż nikt nie jest idealny ale powiedz mi drogi @cosekman znany jako@pannazakrajanyróż czy miałbym nominować Twoją osobę,grająca na pół...
  19. Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    kandydatura dosc kontrowersyjna ale osmiele sie ja nominowac gdyz swoim zaangazowaniem,mobilizacja innuch graczy oraz wizja na gre sprawil ze niemozliwe stanie sie(gdyz sprawa na serwerze Lato jest sprawa otwarta) mozliwe. pomimo druzgocacej przewagi przeciwnika ktory zebral potezna koalicje...
  20. Dyskusja na temat nowego świata

    Widzę że dyskusja trwa w najlepsze więc i ja dorzucę swoje 3 groszy. Spójrzmy realnie,okres jesienno ziomowy przed nami zwalniamy tempo i zapewne większość będzie zaszywać się w sieci co oznacza na większą aktywnosc. więc szybki świat , 4/4/4 bez morali byłby idealny, ale ustawieniami 3 też nie...
Do góry